fbpx
гороскоп
Мрієте про пишну церемонію, гарну сукню та весільну вечірку до світанку? Будьте обережні з людьми під цими знаками зодіаку. Вони як вогню бояться шлюбу, і часто тікають від тривалих стосунків

П’ять знаків Зодіаку, з якими ви не станете на рушничок щастя

Мрієте про пишну церемонію, гарну сукню та весільну вечірку до світанку? Будьте обережні з людьми під цими знаками зодіаку. Вони як вогню бояться шлюбу, і часто тікають від тривалих стосунків.

Знаки Зодіаку, яким не по дорозі до РАЦСу

Овен

Овни не можуть сидіти на місці, не кажучи вже про дотримання шлюбної клятви. Стабілізація набридає Овну, який, перш за все, вважає за краще зустрічатися з друзями і розважатися, а не лежати на дивані і дивитися весь день на оде і те ж. Так, дива трапляються, але винятки підтверджують правило. Щодня сама думка про одруження змушує Овна тікати з дому до друзів.

Лев

Лев любить, коли він в центрі уваги і коли ним захоплюються інші. Він цінує маленькі задоволення, веселощі і безтурботність. Але коли справа доходить до обов’язків, він зникає. Лев не хоче стабілізації. Питання про майбутнє відносин відкидаються солодкими словами або порожніми обіцянками. Обережно, Лев – типовий серцеїд. Він зачарує вас своїм сяйвом, а коли набридне – швидко зникне.

Діва

Люди-Діви дуже чуйні, а ще вони можуть перетворити будь-яку ситуацію на свою користь. Однак їм важко встановити міцні та глибокі стосунки. Чому Діва легко ображається і сприймає все на свій рахунок. Крім того, вона не любить, коли хтось не тримає слова, спізнюється або нехтує загальноприйнятими правилами. Діва, яка потрапила в шлюбні пастки, захоче швидко з них вискочити.

Стрілець

Стрільці надзвичайно романтичні, одним з найважливіших факторів у стосунках для них є – близькість. Перед цим важко встояти, вони також дуже швидко закохуються. Однак варто двічі подумати, перш ніж вступати в стосунки зі Стрільцем. Вони виняткові компаньйони для гри, але не для шлюбу.

Водолій

Водолій – ексцентрик, який поглинений потребою постійно вивчати нове. Людина під цим знаком дуже популярна, хоча справити враження на себе важко. Водолій любить компанію інших, і коли він закохується, все інше стає неважливим. Він хоче, щоб поруч була кохана людина… доки не знайде іншу.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua