fbpx
життєві історії
Мрією Максима було так влаштувати своє життя, щоб гроші самі приходили в його дім. Тому коли він женився на добре забезпеченій Лесі, ніхто не здивувався. Але замість того, щоб за допомогою багатої тещі реалізувати себе, він просто сів їм на шию. – Для чого працювати, якщо Людмила Василівна всім нас забезпечує, у неї ж три магазини з ковбасами

Мрією Максима було так влаштувати своє життя, щоб гроші самі приходили в його дім. Тому коли він женився на добре забезпеченій Лесі, ніхто не здивувався. Але замість того, щоб за допомогою багатої тещі реалізувати себе, він просто сів їм на шию. – Для чого працювати, якщо Людмила Василівна всім нас забезпечує, у неї ж три магазини з ковбасами.

Є в мене двоюрідний брат Максим. Не одне літо ми провели разом у нашої бабусі в селі. Про нас завжди казали, що один пан, а другий просто хороша людина.

Ну любив Максим знайти любу відмовку, лиш би не допомагати бабусі в домашніх справах.

– Це мені в житті не знадобиться, – любив казати він.

Все життя мій брат мріяв жити за чужий рахунок.

Для цього він витратив трохи зусиль – сподобався своїй майбутній дружині з багатої сім’ї. Я його відмовляв від такої затії, бо почуттів у нього до Лесі особливих не було, однак чомусь він був упевнений, що дружина “забезпечить” йому прекрасне і безтурботне життя.

Гаразд би, якби його Леся гроші заробляла, але Максим по секрету мені сказав, що мати його дружини тримає кілька великих точок в місті – магазини з ковбасами.

– І що ти думаєш, тебе і справді хтось буде утримувати? Краще б зайнявся своєю справою! – Дорікав я Максима.

– Ну як, ми і дитину плануємо завести, та й взагалі в цій родині мені довіряють. – Говорив брат.

Я щиро не розумію Максима, так-як по-моєму він поступає не чесно по відношенню до своєї обраниці. Нормальний чоловік повинен працювати і годувати свою сім’ю самостійно, але це точно не про нього.

Живемо ми в різних містах, спілкуємось та зустрічаємось рідко, адже у кожного свої турботи.

Минуло кілька років. Я вирішив поцікавитися, чи влаштувався Максим кудись на роботу. Як виявилося, вони разом з дружиною сидять вдома і нічого не роблять. Грають в ігри на ноутбуці, дивляться серіали і їдять попкорн, поки мама їх годує.

Я навіть трохи став йому заздрити, адже він домігся своєї мрії: – У моєї дружини мама багата, ми в роботі ніколи не будемо мати потребу, – говорив Максим мені по телефону.

Все б нічого, та ось тільки бізнес не пішов в гору, і фінанси їх сім’ї скоротилися вдвічі. Мама запропонувала хлопцям піти працювати в найнесподіваніший момент. Через місяць після нашої з Максимом розмови, мені на телефон пролунав дзвінок. Це був Максим, однак голос його видався мені стривоженим.

– Займи мені п’ять тисяч, через два тижні віддам. Я поки співбесіду не можу пройти в офісному центрі, а їсти на щось треба… – сумно просив мене Максим.

Всі його мрії про безтурботне життя зруйнувалися. Грошей я йому позичив, бо він дійсно почав працювати, як і його дружина. Висновок тут зробити можна тільки один: – У цьому житті потрібно розраховувати тільки на свої сили, а не на чужі. Тільки так ви будете воістину щасливі!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook