fbpx
життєві історії
Ми ближче вечора зібралися з чоловіком в супермаркет. Живемо ви, можна сказати, бідненько. Валера не хотів переодягатися, тому так і вийшов з квартири в старих і розтягнутих спортивних. І тут на одній із вулиць біля нас зупиняється червоний мерседес. У відкритому вікні ми одразу ж впізнали Романа. Це друг Валери, але через деякі обставини, вони перестали спілкуватися. І тут почалося

Ми ближче вечора зібралися з чоловіком в супермаркет. Живемо ви, можна сказати, бідненько. Валера не хотів переодягатися, тому так і вийшов з квартири в старих і розтягнутих спортивних. І тут на одній із вулиць біля нас зупиняється червоний мерседес. У відкритому вікні ми одразу ж впізнали Романа. Це друг Валери, але через деякі обставини, вони перестали спілкуватися. І тут почалося.

Друзі, та вас не впізнати. Давайте додому підвезу.

Наталя із чоловіком середньостатистична родина. Вони мають доньку сім років. Працюють п’ять днів на фірмі. Субота, неділя – вихідні. З фінансами у них не дуже, але й не бідують. Нещодавно вони купили автівку, щоправда, у кредит. Мерседес їм не світить, звичайно, але на недорогу іномарку грошей вистачило.

Роман був другом дитинства Валери. Ще в юності вони хотіли розпочати спільний бізнес. Але для цього треба було їм закласти свої квартири. Роману дружина дозволила, а ось Наталя Валері – ні!

– У той час Валера мій так бізнесом цим спалахнув. А ми лише університет закінчили. Треба було кредит у банку брати. А хто йому дасть? Ось і почав він мене вмовляти закласти квартиру, в якій ми жили.

Пропонував спочатку орендувати квартиру, поки бізнес розкрутитися. А ми свою продамо і вкладемо у бізнес. Я протестувала, як могла. Сховала всі документи на квартиру, щоб Валера не зміг провернути свою аферу.

Місяць в домі була “буря”, через цю ситуацію. З того часу ми про Романа не говорили. А тут він сам намалювався. Та ще на новенькому мерседесі. Валера як його побачив, перестав спати ночами. Звичайно, в машину до Романа ми не сіли.

І тут Валера почав видавати.

Виявилося, що всі ці роки він таїв на дружину образу, що не дала скористатися шансом, яке давало їм життя. Валера всі ці роки спостерігав за сторінкою Роми у соціальній мережах. Той розкрутився, купив велику квартиру. Кілька разів на рік їздив за кордон відпочивати. Мав великий заміський будинок.

– От і ми могли б зараз так жити, — сказав Наталі. — А ти мені тоді все життя під укіс пустила.

А потім з’ясувалося, що Валера сам міг би набагато краще жити, якби Наталя тоді дала йому такий шанс. А так нав’язавши свою думку, вона зіпсувала життя собі та йому. Тепер вони змушені жити від зарплати до зарплати. У той час, як Рома розкочує дорогим автомобілем і ніжиться на закордонних курортах.

А у чому моя вина? – Запитує Наталя. — Я йому хіба крила обламала? Захотів би реалізуватися – реалізувався.

А як ви вважаєте, у словах Валери є правда?

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!