fbpx
життєві історії
Ми були звичайнісінькою сім’єю: сварилися, мирилися, їздили в супермаркет за покупками, дивилися фільми вечорами і пили каву перед роботою. Разом ми прожили близько 15 років. Того дня чоловік повернувся з роботи раніше і пішов у душ. Раптом подав голос мобільник Ігоря. На екрані висвітлилося повідомлення від Івана Георгійовича, який з нетерпінням чекав зустрічі з моїм чоловіком і хотів, щоб той з’явився на його прозі з букетом червоних троянд, а ванна з лепесточками вже чекає. Я не звикла чинити з плеча. Пішла на кухню, заварила собі чай і замислилась

Ми були звичайнісінькою сім’єю: сварилися, мирилися, їздили в супермаркет за покупками, дивилися фільми вечорами і пили каву перед роботою. Нічого не віщувало біди. Разом ми прожили близько 15 років.

Того дня чоловік повернувся з роботи раніше і пішов у душ. Раптом подав голос його мобільник. На екрані висвітлилося повідомлення від Івана Георгійовича. Як виявилося, «чоловік» з нетерпінням чекав зустрічі з моїм чоловіком і хотів, щоб той з’явився на його прозі з букетом червоних троянд, а ванна з лепесточками вже чекає.

Мене як окропом облили. Звичайно, я зрозуміла, що подібні повідомлення пише ніякий не Іван, ​​а найімовірніше жінка. Але як він міг жити в моїй квартирі, бути зі мною, їсти мої котлети на вечерю та спокійно зустрічатися з іншою жінкою?

Я не звикла чинити з плеча. Пішла на кухню, заварила собі чай і замислилась. Тим часом Ігор вийшов з душу і почав поводитися так, ніби зовсім нічого не сталося… Я теж вдавала, що все добре і просто втомилася.

Наступного дня мною було проведено конструктивне розслідування. Я дізналася, що її звуть Аліна. Жінка ніде не працювала і спокійно витрачала гроші свого благовірного. Чоловік Аліни був банкіром та володів заводом у нашому невеликому місті.

Зібравши достатньо інформації і роздобувши копію листування з моїм Ігорем, я вирушила до нього. Чоловік Аліни був дуже здивований. Він не очікував, що його дружина почне крутити шури-мури з таким неперспективним чоловіком, як мій Ігор. Я також була здивована: банкір був порядком вище мого благовірного у всьому. Але про смаки не сперечаються.

Після мого візиту Ігор почав частіше бувати вдома. Я поки що прикинилася наївною і далі не показувала, що знаю його таємницю. Тим часом банкір позбавив дружину всіх благ цивілізації і подав на розлучення. Алінка залишилася без машини, і без квартири. Тепер замість дорогих салонів краси вона відвідувала роботу касира у супермаркеті.

За тиждень банкір передзвонив мені і запропонував зустрітися. Я була не проти. Після нашого побачення я зрозуміла, що закохалася. У нас закрутився запаморочливий роман. Спочатку я ще намагалася приховувати свої стосунки від офіційного чоловіка, але потім мені стало байдуже на його почуття.

Тепер колишній чоловік любові мого чоловіка витрачав гроші на мене. Ми з Тимофієм ходили у дорогі ресторани, проводили час у готелях та його апартаментах у центрі міста. На день народження я отримала ключі від дорогої машини.

Мій чоловік називав мене продажною, але мені було начхати на його думку. Я показала йому його листування з Аліною, і він замовк. За півроку банкір запропонував мені вийти за нього заміж. Я подала на розлучення з Ігорем і попросила чоловіка звільнити мою квартиру. Він, скрипучи зубами, погодився.

Зараз маю міцну щасливу родину. Ми очікуємо на поповнення. Мій син від першого шлюбу чудово ладнає з вітчимом. Разом вони їздять на рибалку та у боулінг. Як тільки мій син дізнався, як вчинив його рідний батько зі мною, майже перестав з ним спілкуватися.

Мені не шкода ні чоловіка, ні Аліну. Я їм щиро вдячна. Завдяки їхнім взаєминим у мене з’явилася міцна надійна сім’я з чоловіком, яким я не втомлююся захоплюватися! тимофій – найкращий!

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!