fbpx

Ми одружувалися з Максимом з великого кохання, але коли в нас вже була одна дитина, а я була при надії другою, дізналася про неземне кохання чоловіка. Він сказав, що я кругла, як бегемот, який не розвивається, і поговорити зі мною нема про що. Він гордо, коли йшов, забрав усю готівку, моє золото і поїхав на моїй машині

Ми одружувалися з Максимом з великого кохання, але коли в нас вже була одна дитина, а я була при надії другою, дізналася про неземне кохання чоловіка.

Він сказав, що я кругла, як бегемот, який не розвивається, і поговорити зі мною нема про що, і дивитися неприємно. А його нове кохання – сама досконалість.

У Максима одна квартира та та мамою подарована, а коли я намагалася відкрити свій бізнес, він не допоміг нічим.

Розлучилася я з ним. Він гордо, коли йшов, забрав усю готівку, моє золото і поїхав на моїй машині. Я залишилася взагалі ні з чим, той бізнес розвалився, бувало, що і продукти не було на що купити.

Колишній чоловік розважався зі своєю новою обраницею, одні насолоди. І ось минуло сім років. У мене міцний новий бізнес, кілька об’єктів власної нерухомості, коханий чоловік поруч, який повноцінно замінив дітям батька.

А колишнього чоловіка аж пересмикує від заздрості, як мене бачить. І все мене поливає, тепер вже вигадує, що цей бізнес я в нього забрала, чудово знаючи, що я почала будувати його через кілька років після розлучення. У мене маленький цех з пошивки елітних костюмів в Хмельницькому, і справи йдуть добре.

Ось така моя життєва історія. Я не шкодую, що він пішов. Такий чоловік поруч ще гірше, ніж жодного. У мене є кохана людина, але заміж я не поспішаю. І не тому, що маю двох дітей, просто мені так комфортно. нарешті зараз я повністю задоволена своїм життям.

Навіть зараз, у такі непрості часи, мій бізнес приносить дохід, я плачу податки нашій країні – а, значить, все це не дарма зі мною сталося. Всім гармонії, перемоги і мирного неба!

Передрук без посилання заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page