fbpx

Ми так стали через цю дивину сперечатися, що чоловік запропонував встановити в квартирі камери спостереження. Я була тільки за. Після роботи ми разом сходили в спеціальний магазин, де все роз’яснили, а на мій телефон скачали якусь програмку. Наступного дня я не могла повірити своїм очам. Ввечері дала переглянути запис чоловіку

Ми так стали через цю дивину сперечатися, що чоловік запропонував встановити в квартирі камери спостереження. Я була тільки за. Після роботи ми разом сходили в спеціальний магазин, де все роз’яснили, а на мій телефон скачали якусь програмку. Наступного дня я не могла повірити своїм очам. Ввечері дала переглянути запис чоловіку.

Моя зовиця вміє неприємно дивувати, я навіть не думала, що людина може бути такою нахабною. Вона весь час приходила в наш будинок, поки нас не було, брала все, що вважала за потрібне і йшла. Вона все це робила без нашого відома. Ми навіть не уявляли, що вона це робить. Ми тоді з чоловіком мало не розлучилися, поки з’ясовували правду.

У мого чоловіка є молодша сестричка Віка. Вона молодша за чоловіка на п’ять років. Нині нам із чоловіком по двадцять сім років. Віка вже встигла вийти заміж та стати мамою сина. Ми вирішили з дітьми почекати, тому що ми тільки недавно віддали останній платіж за іпотеку і вирішили трохи перепочити.

Зовиця вийшла заміж лише рік тому. Її чоловік був всього на два роки молодший за нас. Він працює і отримує хорошу зарплату, але їм цих грошей не вистачає, і молода сім’я постійно шукає додаткові гроші.

Їм часто допомагали свекри та батьки чоловіка. До нас Віка також іноді зверталася за фінансовою допомогою, але на закриття іпотечного кредиту ми витратили все, що в нас було і тепер тільки-но починали відновлюватися, а тому ми їй у проханнях відмовляли.

Крім цього, зовиці треба було навчитися жити по своїх доходах, проте вона цього не хотіла. Сім’я явно не голодувала, тому що вони жили в квартирі, яку чоловіку Віки залишили його батьки, а крім того вони весь час отримували фінансову підтримку з-боку.

Зрозуміло, що батьки не давали їм мільйони, але на ці гроші можна було нормально жити. Проте Віка завжди хотіла, щоб усе було за найвищим розрядом: айфон, годинник, шмотки, одяг для дитини. Вона категорично відмовлялася чути доводи розуму і могла спустити всі гроші на якусь нісенітницю, а потім скаржитися, що їм нема на що жити. Ми з чоловіком намагалися спілкування із зовицею звести до мінімуму, тому що не хотіли слухати, як їй важко живеться.

Кілька місяців тому в нашій квартирі стали відбуватися досить дивні речі. Коли я поверталася з роботи, то помічала, що багато речей лежать не на своїх місцях. Крім цього, у мене почали пропадати парфуми та креми, а нові колготки зникали, як за помахом чарівної палички, а одного разу в мене зникли відразу два комплекти “мережок”.

Спочатку я думала, що це я сама або чоловік переставляє речі, а парфуми та креми витрачаються швидше, ніж мені того хочеться. А речі? Ну може сама кудись переклала або сама одягла, а потім просто забула. Якщо голова завалена різними проблемами, то можна й не таке вигадувати. А потім пропала моя каблучка зі смарагдом.

Чоловік був упевнений, що я сама кудись поклала і забула про це, а може воно впало, а я і не помітила. Однак я точно знала, куди я його тоді поклала: я його зняла і сховала в скриньку. У мене все в голові йшло шкереберть. Чоловік тоді так активно наполягав, що я просто сама кудись його сховала, що я почала підозрювати його в подружній невірності. Я тоді вирішила, що він покриває свою “занозу”, яка користується моїми речами. Ми через це мало не розлучилися.

Чоловік сам знайшов вихід із ситуації: він запропонував встановити в квартирі камери, зображення з яких посилатиметься на телефон. Він тоді сказав, що я сама зможу побачити, що відбувається в нашому домі. Ну я і побачила. В один із днів Віка прийшла до нас, коли ми були на роботі і почала по-господарськи лазити по наших речах.

Я бачила, як вона поклала сина на диван, а сама почала діставати продукти з холодильника і їсти, потім вона полізла в мою косметичку та перевірила полицю, на якій зберігався мій одяг. Вона протягом пів години лазила по наших речах, після чого склала до себе в пакет деякі наші продукти, забрала мій новий крем, скористалась моїми парфумами, а потім пішла.

Мій чоловік був ще в більшому подиві, ніж я, коли я йому все ввечері розповіла і показала відео. Цього дня ми дізналися, що Віка зовсім не губила ключів, як нам сказала.

Ми вирушили до сестрички, щоб відібрати у неї наші ключі та пред’явити їй претензії.

Вона стала відпиратися і сказала, що ми не сповна розуму, але, коли ми їй показали відео вона, зізналася, що іноді до нас заходить.

– Ну, я брала у вас іноді деякі продукти, парфуми і дещо з шмоток. Мені потрібніше, адже я маю маленьку дитину. Але ж я у вас забирала не останнє. Однак ви і самі повинні були розуміти, що молода сім’я потребує допомоги! – сказала тоді Віка.

Вона у всьому зробила винними нас. Вона все так піднесла ніби ми її у безвиході залишили. Тоді чоловік сказав сестричці, що не буде звертатися до людей в погонах тільки тому, що у неї маленький синочок. І я з чоловіком повністю погоджуюся.

Ми тоді у сестрички ключі забрали, але й замок одразу поміняли про всяк випадок. Камеру теж залишили – виявилася дуже корисна річ!

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page