fbpx

Ми тут вже пів року. Зрозуміли, що це одна з найрозвиненіших країн світу, яка має величезну територію і прекрасну природу. Свого роду рай, велика наша діаспора, але й проросійські люди є, і це дуже неприємно. 

Ми в Канаді вже пів року, виїхали з Сумщини. За ці місяці ми розуміли, що це одна з найрозвиненіших країн світу, яка має величезну територію і прекрасну природу. Свого роду рай, велика наша діаспора, але й проросійські люди є, і це дуже неприємно.

Високий рівень життя та безпеки, сприятливий клімат – все це робить Канаду дуже привабливою для для життя. але ми багато краост просто не помічаємо, бо наразі втратили вміння радіти.

Канада зацікавлена ​​у припливі робочої сили, тому тут досить не складно влаштуватися на роботу,для початку в сферу послуг. Я зараз працюю прибиральницею, але мені все подобається! Фірма забезпечила всім необхідним, працю полегшують сучасні засоби і обладнання, але годин роботи багато.

Ми з сестрою розуміли, що переїзд завжди супроводжується як позитивними моментами, а й труднощами, але безпека наших діток вийшла для нас на перше місце.

Навіть просто розібратися та налагодити все з оплатами в цій країні – освоїтися, як усе працює у канадських банках – потребує часу та зусиль. Але ви можете полегшити собі життя і отримати банківські реквізити у канадських доларах одразу після переїзду. І зробити це онлайн, просто та швидко.

На побутовому рівні практично не трапляється корупція, Канада є країною з дуже низьким рівнем злочинності  -це нам дуже подобається.

Тут навряд чи ви зустрінете ворожість до іноземців – адже тут нас дуже багато. Просто хтось приїхав раніше, а хтось згодом. Іншими словами, Канада дуже мультинаціональна та мультикультурна країна. Хоча є конкуренція за робочі місця, тут цінується та добре оплачується людська праця, і це відкриває чудові перспективи для тих, хто хоче зробити кар’єру. До українців зараз, як і по всьому світу, особливе ставлення – підтримка і допомога на всіх рівнях.

Країна ретельно дбає про екологію та про навколишнє середовище в цілому. Ви зможете насолоджуватися неймовірно красивою природою, часом навіть дикою, що сьогодні величезна рідкість.

Ця країна, безумовно, має багато плюсів, але є і свої особливості. Доведеться адаптуватися до нової культури. І не однієї – адже в Канаді уживаються люди з усього світу!

Ігоді опускаються руки під час оформлення документів. Адже заявки розглядаються досить довго, а подекуди процес ще й затягується через те, що потрібно надавати додаткові документи. Процес оформлення документів досить бюрократичний і вимотує. В такі моменти треба не впасти духом.

Однозначно, якщо є час, варто заздалегідь вчити англійську мову. Це те, що неодмінно стане в нагоді в Канаді – знайти нову роботу, нове коло спілкування, пристосуватися до нового оточення. Та й не тільки в Канаді – англійська всюди доречна, добре, що хоч моя сестра її нормально знає, а я зараз посилено вчу.

Звичайно, ми скоро повернемося в Україну – там наш дім, чоловіки, батьки. Але Канаді дуже будемо завжди вдячні за прийом, досвід і мирне небо над нашими дітьми.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page