fbpx

Ми з Віктором познайомилися в інтернеті, спілкувалися напевно тижнів зо два. Потім ми зустрілися, пройшло все чудово. Ми зустрічалися ще кілька разів, кожен із яких був похід до ресторану. Він був такий уважний до мене, компліменти, квіти. Здавалося, що я почала закохуватися в нього. Але потім дещо сталося

Повертаючись із роботи в хорошому настрої, вдома на мене чекав сюрприз. Але про все по порядку.

Ми з Віктором познайомилися на дні народженні, спілкувалися. Потім зустрілися, пройшло все чудово. Ми зустрічалися ще кілька разів, кожен із яких був похід до ресторану. Він був такий уважний до мене, компліменти, квіти. Здавалося, що я почала закохуватися в нього. Але потім дещо сталося.

Я була на роботі, мені зателефонував Віктор, сказав, що на його поверсі пожежа, його квартира теж постраждала. Попросився переночувати в мене. Я само собою відмовити не могла.

Наступного ранку мені треба було йти на роботу, а у нього був вихідний. Мені так незручно було виганяти людину з квартири, домовилися, що вона дочекається мене з роботи, приготує щось смачне.

І ви тільки уявіть мою реакцію, коли я повернулася додому, апетит зник моментально. Цей Віктор обчистив квартиру, виніс усе цінне. Я пізніше порахувала, велика сума пропала. Яке же все грамотно.

Втирався в довіру, водив у ресторани, намагався здаватися ідеальним чоловіком.

Я, звичайно, в поліцію звернулася. Вони змогли по камерах спостереження побачити, що витягували вдвох, був спільник. Ймовірно, не місцеві. Чи зможуть їх знайти, сказати важко.

Але знайте, дорогі дівчата, підступ може бути там, де ви його зовсім не чекаєте. Не піддавайтеся на хитрощі у вигляді квітів та ресторанів.

Фото ілюстративне, спеціально для ibilingua.com.

You cannot copy content of this page