fbpx
життєві історії
Ми все давали нашій єдиній дочці, пнулися. У Олени дві вищі освіти – психолога і перекладача, але коли мене запитують, чим займається дочка, мені навіть соромно відповісти! І я часто або щось вигадую, або переводжу тему. Так, це приносить її родині гроші, але у неї були такі можливості! А вона дме. Краще вже б на ринку стояла

Коли я важко народила нашу Оленку, нам з чоловіком лікарі одразу сказали, що діток у нас більше не буде, що не зможу я більше народити. Ми прийняли це, іншого вибору не мали.

Оленка зростала нам на радість слухняною, талановитою, здібною дитиною. У школі брала участь у самодіяльності, кругом вона лідер, перемагала регулярно в олімпіадах з різних предметів.

Словом, не знали ми з нею проблем, одне лише щастя.

Ми з чоловіком всю душу вкладали у виховання дочки, підтримували її у всьому, всі її починання. Оленка отримала дві вищі освіти – психолога і перекладача німецької мови, стажувалася рік у Берліні.

Потім дочка вийшла заміж за Арсенія, народила підряд двох синочків з різницею у півтора роки.

Я допомагала їй всіляко, адже ми живемо поруч, в одному місті, а свати в іншій області. Я чекала, що ось вийде Олена з декретів і почне нарешті займатися кар’єрою, самореалізацією, своїм розвитком.

А вона ще поки малі навіть в садок не ходили, почала займатися оцим. Я думала це так, тимчасово і несерйозно, а виявилося, що ні. Навіть Арсеній пішов з роботи, приєднався до Олени, і тепер це у них, бачте, сімейна справа. Ох, і справа, тьху та й годі.

Ми все давали нашій єдиній дочці, пнулися. Але ж не для цього! Коли мене запитують, чим займається дочка, мені навіть соромно відповісти! І я часто або щось вигадую, або переводжу тему. Так, це приносить її родині гроші, але у неї були такі можливості!

А вона дме кульки повітряні, різнокольорові. Днями і ночами ювілеї, дитячі свята, весілля прикрашають. Настрій людям святковий створюють і радість дарують, як каже дочка, коли я вкотре починаю розмову про її можливості і намагаюся надоумити зайнятися чимось серйозним і гідним їх освіти і розумових здібностей.

Олена б могла бути перекладачем, викладачем або репетитором, могла б відкрити свій кабінет психолога – це зараз у тренді. Та краще вже б на ринку стояла, чесне слово! Так ні ж, їй подобається надувати кульки…

От за що нам це з чоловіком?

Автор – Надія К.

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page