fbpx
життєві історії
Ми витратили майже останні гроші на новий холодильник. До зарплати залишалося понад тиждень. Але я не надто переживала, тому що памперси і продукти купила заздалегідь про запас. Наступного дня після покупки я пішла в хлібний

Кілька років тому я розлучилася зі своїм першим чоловіком. На той момент нашій доньці було півтора роки, але зберігати сім’ю заради дитини я не збиралася. Я була готова створити нові стосунки, що й сталося незабаром.

Роман – повна протилежність мого колишнього чоловіка. Якщо Ігорю були важливіші його друзі, а не сім’я, то Рома робить для нас з донечкою абсолютно все. Він прийняв мою малечу як рідну, відразу ж запропонував жити разом, а потім покликав мене заміж. Пилиночки з нас здмухував!

А мій колишній був готовий віддати останнє, якщо якийсь його друг цього потребував. У нас із цього приводу був навіть серйозний конфлікт.

Одного разу ми витратили майже останні гроші на новий холодильник. До зарплати залишалося понад тиждень. Але я не надто переживала, тому що памперси і продукти купила заздалегідь про запас. Гроші могли знадобитись на якісь дрібні витрати: купити свіжий хліб чи молоко.

Словом, наступного дня після покупки я пішла в хлібний. Але сплатити продукти не змогла, бо на карті не залишилося жодної копійки.

Виявилося, що Ігор позичив своєму другу все, що ми мали. Мовляв, йому дуже треба було. А потім колишній ще й мене звинувачував у всьому: “Ти ж сама говорила, що нам всього вистачає. Потрібно було попередити, навіщо тобі могли знадобитися гроші!”

В результаті Ігорю довелося позичати гроші у матері, щоб ми дотягли до зарплати. Якщо чесно, я навіть не знаю, як би ми жили без моєї колишньої свекрухи. Із Тамарою Василівною мені в принципі дуже пощастило, щоправда, вона дуже переживала з приводу нашого з її сином розлучення. Просила, щоб ми схаменулися.

А коли вона зрозуміла, що шляху назад немає, слізно благала мене, щоб я не забороняла їй бачитися з онукою. Звичайно, я була не проти, щоб бабуся брала участь у вихованні моєї доньки. Тим більше, що сам Ігор не виявляв до неї абсолютно ніякого інтересу.

Софійка й не пам’ятає свого батька. Татом для неї став Роман. Але йому не дуже подобається те, що я так часто контактую зі своєю колишньою свекрухою. Він хоче, щоб я взагалі перестала спілкуватися з нею.

Недавно між нами з Ромою навіть виникла суперечка через це.

Моля колишня свекруха покликала нас із донькою до себе на день народження. Хотіла, щоб ми погостювали в неї кілька днів. Але Ромі це не сподобалося, і він поставив мені ультиматум: або ми розлучаємося, або я мушу почати зважати на його думку.

А я хочу, щоб всім було добре! Як переконати Романа, що спілкування з колишньою свекрухою нічого не означає і не несе шкоди нашій родині, що Соні потрібне спілкування з рідною бабусею? Я ж знаю, що він просто переживає через мого колишнього чоловіка,а зовсім не через Тамару Іванівну!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.