fbpx
життєві історії
Ми виїхали на Кіпр. Так, всією родиною – встигли до того, як чоловікам закрили можливість виїзду з України. Ми приїхали від небезпеки, у пошуках кращих можливостей для роботи та життя у цілому

Ми виїхали на Кіпр. Так, всією родиною – встигли до того, як чоловікам закрили можливість виїзду з України. Ми приїхали від небезпеки, у пошуках кращих можливостей для роботи та життя у цілому. А ризикувати життям заради чиїхось грошей в рідній країні – ми з чоловіком вважаємо це не розумно.

В Україні ми жили на сході, зараз наш дім під “іншою” владою. Більше 10 років ми намагалися облаштувати своє підприємство, але чоловік зрозумів, що тут в Україні він не може розвиватися, як бажає. ну а тут вся ця ситуація…

Країну для проживання ми обрали невипадково. Кіпр визнає подвійне громадянство, тож ніхто не цікавиться твоїм першим паспортом. Юристи чоловіка грамотно перевели оподаткування його компанії на кіпрський ґрунт. Він отримав можливість максимально спростити відносини зі своїми партнерами з Німеччини та Данії.

Особисто мене привабило те, що тепер я можу без проблем літати до сестри в США, адже при видачі паспорта на Кіпрі автоматично видається віза до Сполучених Штатів на 10 років. Зараз посилено готуємо доньку до вступу до Манчестерського університету наступного року. Громадянство Кіпру, яке ми скоро отримаємо. бо інвестували в житло,  дозволяє вільно переміщатися та жити у Великій Британії. Тому не потрібно оформлювати додаткових документів та платити за них.

Еміграція – це складно, але в Європі ви отримуєте широкі можливості. Кіпрська нерухомість не падає в ціні, ви можете вільно переміщатися по всьому світу та жити у будь-якій країні Євросоюзу. Це практично безмежні можливості!

Ми щасливі. що опинилися тут і маємо змогу фінансово допомагати рідним. які залишилися в Україні.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.