fbpx
життєві історії
Ми взяли деякі іграшки і направились на майданчик. Через деякий час туди прийшли хлопці, ну на вигляд так 9-10 років. І ось вони вирішили, що вже готові до “дорослих” балачок. Я раз пропустила крізь віха, другий, а на третій попросила “прикусити язика”. Як не як, а це дитячий майданчик, а не клуб. Дома я це все розказала дочці, а вона сказала, що робити зауваження чужим дітям я не мала права

Цікава ваша думка, дорогі читачі, бо ця історія не дає мені спокою вже тиждень.

Я живу з чоловіком в маленькому районному центрі. Маємо сина і дочку. Син давно живе і працює в Голландії. Дочка живе в області. Заміжня, виховує сина п’яти років.

Поки Вадимчик мій єдиний онук. Я його дуже люблю, і при першій же можливості їду до них, щоб провести з онуком час. Я вже на пенсії, а чоловік ще працює, тому відвідую дітей частенько.

Я коли приїжджаю, то зазвичай дочка нас кудись вивозить погуляти. Та цього разу склалася ситуація, що я мала йти на дитячий майданчик, що знаходиться поруч з нашим домом, одна з Вадимом.

Ми взяли деякі іграшки і направились на майданчик. Через деякий час туди прийшли хлопці, ну на вигляд так 9-10 років. І ось вони вирішили, мабуть, що вже готові до “дорослих” словечок.

Я раз пропустила крізь віха, другий, а на третій попросила “прикусити язика”. Як не як, а це дитячий майданчик, а не клуб для танців, хоча і там такі словечка не варто вживати.

Хлопці правда ще довго мене ігнорували, але врешті решт я попросила їх піти за межі майданчика, якщо вони планують “це” продовжувати.

І ось власне дома я це дочці і розказала. Але Настя дуже дивно мені відповіла, що я не маю права робити зауваження чужим дітям. Каже, зараз ми живемо в іншому світі…

Але ж це майданчик, діти, як на таке можливо закривати очі? Якщо їх не навчили батьки, то повинні вчити “перехожі” я вважаю.

Мені це дуже дивно. І взагалі не розумію, як цих дітей виховують батьки.

Читайте також: Ми з чоловіком десять років не мали дітей. І ось тепер, коли Боженька подарував нам подвійне чудо, я стараюся ховати їх від чужого ока. Живемо ми в селі, де всі і про всіх все знають, а як не знають, то додумають. Чутки завжди ширилися селами швидше, це не новина. Чоловік і мама кажуть, що я не права, що в нас час багато таких “випадків”, але я все-рівно боюсь осуду

У вас були схожі випадки?

Ви робили зауваження, чи це справді, як каже моя дочка – не варто робити?

Автор – Наталя У

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page