Цікава ваша думка, дорогі читачі, бо ця історія не дає мені спокою вже тиждень.
Я живу з чоловіком в маленькому районному центрі. Маємо сина і дочку. Син давно живе і працює в Голландії. Дочка живе в області. Заміжня, виховує сина п’яти років.
Поки Вадимчик мій єдиний онук. Я його дуже люблю, і при першій же можливості їду до них, щоб провести з онуком час. Я вже на пенсії, а чоловік ще працює, тому відвідую дітей частенько.
Я коли приїжджаю, то зазвичай дочка нас кудись вивозить погуляти. Та цього разу склалася ситуація, що я мала йти на дитячий майданчик, що знаходиться поруч з нашим домом, одна з Вадимом.
Ми взяли деякі іграшки і направились на майданчик. Через деякий час туди прийшли хлопці, ну на вигляд так 9-10 років. І ось вони вирішили, мабуть, що вже готові до “дорослих” словечок.
Я раз пропустила крізь віха, другий, а на третій попросила “прикусити язика”. Як не як, а це дитячий майданчик, а не клуб для танців, хоча і там такі словечка не варто вживати.
Хлопці правда ще довго мене ігнорували, але врешті решт я попросила їх піти за межі майданчика, якщо вони планують “це” продовжувати.
І ось власне дома я це дочці і розказала. Але Настя дуже дивно мені відповіла, що я не маю права робити зауваження чужим дітям. Каже, зараз ми живемо в іншому світі…
Але ж це майданчик, діти, як на таке можливо закривати очі? Якщо їх не навчили батьки, то повинні вчити “перехожі” я вважаю.
Мені це дуже дивно. І взагалі не розумію, як цих дітей виховують батьки.
У вас були схожі випадки?
Ви робили зауваження, чи це справді, як каже моя дочка – не варто робити?
Автор – Наталя У
Передрук заборонено!
Фото ілюстративне спеціально для ibilingua
Недавні записи
- Сваха моя має дачу, а то сезон копання картоплі і консервації. Ясне діло, що їй не до онуків. Ось вона й подзвонила мені, щоб пожалітися. Як мені за дочку соромно було, ви й уявити не можете. “Як не будете з онуками у вихідні сидіти, я вам забороню з ними бачитися”, – сказала їй Уляна. А окрім всього в мене в неділю день народження, а Уляна проти, щоб свекруха і вона за одним столом сиділи
- Півроку тому я розлучилася. І тепер зустрічаюся з рідним братом колишнього чоловіка. І колишня свекруха знову може стати діючою. У нього була своя квартира, непогана робота, а ще він на 5 років за мене старший. Ну й що, що особливо не любила. Що ж ти раніше мовчала, коли твій син покинув мене саму. І взагалі, це якось не по-божому і грішно. На що я їй відповіла, що, звичайно ж, розповім її онуку, коли він підросте
- Коли я побачила ціну на гелі для душу невістки, яку вона випадково залишила, – то ввечері влаштувала з нею серйозну розмову і попросила плати за квартиру або зʼїзджати. Поки мій син боронить Україну, у неї пляшечка в душі за 1000 гривень!
- Ми з чоловіком важко працювали, аби і доньці хватило на життя і нам залишалося. Звісно, не легка це задача. Навіть прийшлося зайняти гроші аби оплати навчання. Та схоже це все були дрібниці. Того літа на Львів прилетіло від “сусідів”. Біда сталася біля гуртожитку доньки. На щастя, то були канікули і все обійшлося, якщо так можна сказати. Єдине, що з поганого сталося, це повилітали вікна. Гроші на ті вінка збирали, обіцяли поставити до 30 вересня. Але є одне “але”
- Сестра в Італії жила багато й заможно довгі роки і я їй заздрила. Її розкішному життю, достатку,фінансовим можливостям. Нам так не жити! Місяць тому Галина повернула в наше рідне село на Полтавщині і приголомшила мене своєю пропозицією. З’явився наш первісток – синочок Даня. Минуло ще два роки, і народилася йому сестричка, дівчинку ми назвали Люба, на честь моєї бабусі. А ще через рік наша родина поповнилася третім малюком та стала багатодітною