fbpx

Ми з Андрієм вперше за довгий час взяли дітей і поїхали в кінотеатр і на боулінг. Свекруха майже одразу почала дзвонити і питатися, що і скільки коштує. На перегляді фільму я навіть вимкнула телефон, бо це просто не можливо було слухати, кожну хвилину дзвінок: а коли додому, а де ви є? А після того, як ми приїхали додому, Світлана Миколаївна влаштувала “бурю”. Було відчуття що мене “вичитують”, як маленьку дівчинку, яка не виконала домашнє завдання. І звісно ж, “бурчали” тільки мене, бо її ж син до такого б ніколи і не додумався. Це ж я його всюди за собою тягаю

Ой, знаєте, та моя свекруха, то якесь чудо.

Світлана Миколаївна звикла все контролювати, бо була головним бухгалтером.

Сина свого Андрія вона теж до останнього контролювала. Можливо це через те, що Андрій в неї пізня дитина і дуже бажана.

І далі б мала свекруха на мого чоловіка великий вплив, якщо б не я.

Але тепер в житті Андрія появилась я, і вже Світлана Миколаївна втрачає на нього вплив. Звісно, спочатку свекруха не хотіла мені відвідати ні каплю впливу, все приходилося видирати з її рук мало не зубами.

А тепер ми вже з Андрієм маємо двоє прекрасних дітей. Данилу дванадцять і Олегу сімнадцять років.

Нам обом з чоловіком перевалило поза сорок, але свекруха все одно нас намагається контролювати.

Основна проблема в тому, що ми живемо в домі Світлини Миколаївни і з’їхати звідти немає можливості. Діти мають друзів в школі, я роботу поблизу дому та і чоловік теж не хотів би.

І ось нині те саме. Ми з Андрієм вперше за довгий час взяли дітей і поїхали в кінотеатр і на боулінг.

Свекруха майже одразу почала дзвонити і питатися, а що і скільки коштує. На перегляді фільму я навіть вже вимкнула телефон, бо це просто не можливо було слухати, кожну хвилину дзвінок: а коли додому, а де ви вже знаходитесь?

А після того, як ми приїхали додому то Світлана Миколаївна влаштувала грандіозну “бурю”, було відчуття що мене “вичитують”, як маленьку дівчинку, яка невчасно не виконала домашнє завдання.

І звісно ж, “бурчали” тільки мене, бо її ж син до такого б ніколи і не додумався. Це ж я його всюди за собою тягаю…

Люди милі, що мені робити? Невже немає шансу змінити це все? Чи може ви маєте якісь поради, щоб приструнити свекруху?

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page