fbpx

Ми з Богданом на різдво радісні прийшли до його мами Антоніни Іванівни повідомити радісну звістку, тут свекруху начебто підмінили: коротке “Вітаю”, я і подумати не могла

Ми з Богданом живемо разом уже більше трьох років, і нарешті він зважився зробити мені пропозицію! Усі родичі дуже раді за нас. Єдиний, хто й досі ігнорує цю подію, – моя майбутня свекруха Антоніна Іванівна, і мене це дуже засмучує.

Щиро не розумію, в чому річ! Адже до цього наші взаємини з нею були досить теплими. Весь цей час ми жили під одним дахом і жодного конфлікту, а тут свекруху начебто підмінили.

А все почалося з того дня, як ми подали заяву на розпис перед Різдвом. Я знала, що моя майбутня свекруха – жінка досить педантична, і не чекала від неї надто бурхливої реакції. Але про те, що Антоніна Іванівна просто вдасть, ніби нічого не відбувається і навіть не скаже коротке “Вітаю”, я і подумати не могла.

Мене дуже зачіпає така її поведінка. Так чи інакше, а жити із сім’єю чоловіка доведеться ще близько року після весілля, щоб можна було оформити іпотеку на наш власний будинок. І мені б зовсім не хотілося весь цей час перебувати у напруженій обстановці!

Але як налагодити стосунки зі свекрухою, яка вдає, ніби мене не існує, я не розумію. А це треба зробити неодмінно – адже я назавжди стаю частиною цієї родини, зокрема, її близькою родичкою.

Дуже розраховую почути тут мудрі життєві поради від старших жінок.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page