fbpx
життєві історії
Ми з чоловіком чекаємо нашу першу дитинку, синочок має з’явитись на світ в кінці листопада. Арсен, з якогось дива, всупереч початковим планам і обіцянкам, раптом передумав бути поруч. А трапилось це після розмов з друзями, які сказали, що все це, не для справжніх чоловіків

Ми з чоловіком чекаємо нашу першу дитинку, синочок має з’явитись на світ в кінці листопада. Мене турбує одне. Чоловік, з якогось дива, всупереч початковим планам і обіцянкам, раптом починає відступати від своєї участі в пологах.

У той же час він з самого початку сприймав це як належне і стверджував, що хоче бачити перші хвилини життя нашої дитинки, а найголовніше, підтримати мене у цей нелегкий час. Але минулого тижня Арсен поспілкувався з кількома своїми друзями, і вони почали відмовляти його.

Сказали йому, що таке видовище не для справжніх чоловіків. Так, це перші хвилини життя дитинки, але нехай тим часом насолоджується матуся, а тато згодом приєднається.

Двоє навіть сказали йому, що з тих пір вони не могли сприймати свою дружину як раніше, для них це великий стрес. Мій Арсен раптом почав переживати з цього приводу, він боїться, що щось подібне трапиться і з нами.

Звичайно, я не буду його примушувати, але вибачте. Я сама дуже боюся пологів, більше того, я дуже погано переношу обстановку в лікарні. Я весь час себе заспокоювала, бо розуміла, що Арсен буде поруч. І зараз він раптом каже, що буде сидіти надворі і чекати, поки дитина з’явиться на світ, а потім він до нас прийде. Я вважаю це просто боягузництвом.

Я хотіла б запитати жінок, які мали своїх партнерів при народженні. Чи праві друзі мого чоловіка? Невже це справді правда?

Як на мене, все це перебільшено.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – dzieciowo

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page