fbpx

Ми з чоловіком давно живемо, як співмешканці, тільки заради сина. У нас з Віталиком вільні стосунки, і я б ніколи такого собі не дозволила, якщо б Віталій не почав першим. А нещодавно чоловік, хоч колишній, почав проявляти увагу до мене і до сина. Я навіть почала надіятися, що можна повернути нашу щасливу родину. Але не тут то було. Без вигоди не обійшлося. За використані гроші Віталій збирався їхати на відпочинок зі своєю кралею

Моя історія почалася ще в школі, де я зустріла свого чоловіка Віталія. Разом ми пройшли через багато чого: починали власний бізнес, підтримували один одного у важкі часи, раділи успіхам.

Наш бізнес, пов’язаний з інвестиціями, почав приносити хороші доходи. Хоча на початку нашого шляху було багато перешкод і не раз були ситуації, що якщо не в нуль, то і в мінус ми могли вийти.

Та тепер все стабільно. У нас з’явилася сім’я і син, Максим. Збоку це виглядає як ідеальна картина: успішний бізнес, щаслива родина. Але правда часто буває не такою, якою здається.

Віталій завжди був дуже контролюючим, постійно перевіряв мене, підозрював. Я довго не могла зрозуміти, чому він мені не довіряє. Але з часом все стало на свої місця – він був мені невірним.

Цей момент відкрив мені очі на багато речей. Ми обговорили ситуацію і вирішили залишитися разом заради нашого сина. Ми хотіли, щоб Максим не сумував через наше розлучення, тому вирішили підтримувати видимість щасливої родини.

З того часу я відчула себе вільною і навіть відповіла на залицяння свого колеги, Ігоря, який давно проявляв до мене увагу. Він став для мене опорою, завжди підтримував і допомагав. Ігор навіть добре порозумівся з Максимом. З того моменту я почала багато часу проводить із Ігорем та Максимом.

Ми разом їздили і на ковзани, і в аквапарк, і в зоопарк, і в ресторани і де ми тільки не були. А з Віталиком ми жили як співмешканці, жили в різних кімнатах, але все змінилося, коли Віталій почав нібито повертатися до мене.

Чоловік став проводити більше часу зі мною і з сином, і я почала вірити, що наші стосунки можна відновити. Я навіть обірвала стосунки з Ігорем, за що тепер жалію. Адже сьогодні дізналася всю правду і краще б я нічого не знала.

Я дізналася, що його поведінка була частиною плану. Виявилося, що Віталій робив це заради великого контракту з інвесторами, які вимагали від нього наявність сім’ї. Він хвилювався, що я можу подати на розлучення і зруйнувати його шанси на вигідну угоду.

А отримані гроші він планував витратити на поїздку з молоденькою дамочкою. Коли я це зрозуміла, мій світ просто перевернувся. Я більше не знала, як йому довіряти і що робити далі.

Як би ви вчинили на моєму місці? Можливо, пора переглянути своє життя і зробити важкий вибір, навіть якщо це означає розлучення і новий початок?

Автор – АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page