fbpx
життєві історії
Ми з чоловіком досить заможні. У нас є ​​своя фірма. Піднялися з нуля. Подорожуємо, добре живемо. Перша дитина – пізній і бажаний син. Навчався за  кордоном. Зараз працює в нашій фірмі, платимо йому підвищену зарплату. І ми не хочемо, щоб він одружився на цій провінціалці з дітьми. Але він вирішив зробити це нам наперекір. Як вважаєте, йти на серйозні заходи? Виселити з квартири і позбавити підвищеної зарплати?

Ми з чоловіком досить заможні. У нас є ​​своя фірма. Піднялися з нуля. Подорожуємо, добре живемо.

Перша дитина – пізній і бажаний син. Намагалися його не розпестити, хотіли виростити інтелігентного і розумного чоловіка.

Він навчався за кордоном, а зараз працює в нашій фірмі, платимо йому підвищену зарплату.

Але зараз наш 26-річний син дуже нас засмучує, не прислуховується до думки батьків, не поважає нас.

На зло нам він хоче одружитися з жінкою з двома дітьми. Він уже рік зустрічається з нею, весь час скаржиться то на неї, то на дітей, у них регулярні непорозуміння. До того ж, Ірина ця – провінціалка з глухого селища, без належної освіти.

Коли ми з батьком говоримо Юрію, що вона йому не пара і вже тим більше не рівня, син тільки дужче нервує і віддаляється.

Ірина дуже красива і мила, але недалека якась, її діти зовсім невиховані. Досі не розуміємо, що їх пов’язує, про що вони взагалі говорять вечорами? Про яке майбутнє може йти мова?

О ось ми задумалися про те, щоб позбавити сина всілякої підтримки, але побоюємося зіпсувати з ним відносини і зробити тільки гірше. Не хочемо, щоб він зіпсував собі життя, пов’язуючи себе зобов’язаннями, які йому, як видно, особливо й не потрібні.

Як вважаєте, йти на серйозні заходи? Наприклад, виселити з квартири і позбавити підвищеної зарплати?

До слова, зараз син з невісткою живуть в квартирі, яку ми йому купили.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page