fbpx
життєві історії
Ми з чоловіком довго збирали гроші на власну квартиру. Мама віддала мені гроші від старенької проданої хати у селі, ми їздили рік на заробітки у Польщу вахтами, то на гриби, то на яблука, то на морозиво. Так і назбирали по-троху і вирішили вкластися у нову квартиру в новобудові. У той день ми пішли вже домовлятися про ціну остаточно і підписувати договір

Ми з чоловіком довго збирали гроші на власну квартиру. Мама віддала мені гроші від старенької проданої хати у селі, ми їздили рік на заробітки у Польщу вахтами, то на гриби, то на яблука, то на морозиво. Так і назбирали по-троху і вирішили вкластися у нову квартиру в новобудові.

У той день ми пішли вже домовлятися про ціну остаточно і підписувати договір.

З нами спілкувалися чоловік і жінка – представники забудовника.

Ми, звичайно, почали просити про знижку, оскільки будинок ще будувався і до кінця будівництва залишалося ще цілих півтора року.

Вони багато говорили про те, що ціна у них і так не висока, але нам вдалося домогтися знижку у 50 000 гривень. Ми були дуже задоволені, але радість наша тривало недовго.

Через кілька днів я зустріла знайому, яка теж купила квартиру в нашому будинку і вона сказала мені, що їм зробили знижку 150 000 гривень!

Я приїхала додому і, захекавшись, розповіла все Миколі, і ми разом з ним дуже засмутилися.

– Ось ми наївні, – сказав чоловік, – виявляється, так можна було?

Коли будинок вже здали і ми почали робити ремонти в своїх квартирах. ця знайома розповіла мені про ті недоробки, які були у них в квартирі, і я зрозуміла, що щоб доробити їх, якраз і потрібно тисяч сто п’ятдесят…

Після цього ми з чоловіком заспокоїлися і більше не сумували про те, що не випросили таку велику знижку у забудовника. Ми зрозуміли, що він все одно своє візьме, і таким чином, просто стимулює до покупки дуже незговірливих покупців.

Ось така історія, скажіть, а як ви чи ваші знайомі купували свою квартиру? Вам робили знижку?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page