fbpx
життєві історії
Ми з чоловіком і донькою два тижні були на морі. Поки нас не було, за квартирою приглядала свекруха. Вона живе не далеко від нас, і у неї з цим не було проблем. Ми добре ладнаємо, у нас хороші стосунки, як свекрухи та невістки. Тому я була здивованою тим, що сталося зараз, і не знаю, як з цим боротися

Ми з чоловіком і донькою два тижні були на морі. Поки нас не було, ми попросили маму чоловіка, приглянути за нашою квартирою, а саме, поливати квіти, та провітрювати приміщення. Вона живе не далеко від нас, і у неї з цим не було проблем. Ми добре ладнаємо, у нас хороші стосунки разом, як свекрухи та невістки. Тому я була здивованою тим, що сталося зараз, і не знаю, як з цим боротися.

Повернувшись з відпустки, я дізналася, що свекруха рилась в моїх особистих речах. У мене в шафі є коробка з пам’ятками, листами, щоденниками, які я записала у підлітковому віці. Коли я, повернувшись, відкрила шафу, одразу стало очевидним, що хтось її брав в руки. Я досить чистоплотна, і все в шафі було поскладано не так, як я люблю. Мало того, ця коробка лежала догори ногами.

Коли я відкрила її, все зрозуміла. Хтось там добряче порився. І цей хтось – свекруха. Мені було дуже неприємно – це суто мої особисті речі. Там лежать, наприклад, листи від першого мого кохання і особливо щоденники. Думка про те, що свекруха все це прочитала, для мене вкрай незручна.

Я розповіла про це своєму чоловікові, і він надзвичайно збентежений за свою матір. Ми довіряємо одне одному, він знає про мою скриньку, ми навіть один раз разом читали мій щоденник, але я на 100 відсотків впевнена, що він ніколи сам не підглядав і не буде підглядати в мої речі. Тому коробку я зазвичай розміщувала у шафі, мені не потрібно було її ховати десь під замком.

До відпустки я взагалі цього не усвідомлювала, мені справді не спадало на думку, що моя свекруха зможе зробити щось подібне. Але вона зробила. І зараз я думаю про те, що з цим робити.

Чи повинна я сказати їй, що все зрозуміла, і знаю, що вона підглядала в мої особисті речі? Чи краще на все закрити очі?

Не знаю, чи зможу  я впоратися з другим варіантом, бо я воліла б відчитати за це свекруху. Я просто не хочу повністю розривати наші стосунки, це мама мого чоловіка і бабуся нашої дочки.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – spottedstarachowice

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook