fbpx
життєві історії
Ми з чоловіком купили чотирикімнатну квартиру у Вінниці, у ній зараз підростають наші близнюки. І ось нещодавно мати приголомшила мене важкою новиною: вона вирішила розлучитися з батьком. У такий час, на схилі літ! Будинок, збудований його руками, вона забажала залишити собі. Батька мого чоловіка чекав будинок для літніх. Два місяці тому ситуація повторилася

Я давно заміжня, 9 років. Ми з чоловіком купили чотирикімнатну квартиру у Вінниці, у ній зараз підростають наші близнюки. Діти з’явилися лише три роки тому, але я вже звикла до великого галасливого сімейства. Щовечора мені хотілося якнайшвидше повернутися з роботи до своїх.

І ось нещодавно мати приголомшила мене важкою новиною: вона вирішила розлучитися з батьком. Великий будинок, збудований його руками, вона забажала залишити собі. Це було не надто справедливо, але батько мій часна людина. Він тихо пішов від дружини, з якою прожив більшу частину свого життя, і оселився на літній кухні.

Про це мені розповіла сусідка. Я не витрмала. Я побалакала з чоловіком і попросила Сашка поселити мого батька у нас. Місця було більш ніж достатньо. Чоловік трохи подумав і вирішив, що нічого поганого в цьому не буде.

Спочатку, щоправда, мій тато чинив опір. Казав, що, мовляв, нічого старому разом із молоддю жити, що буде нам заважати і все таке.

Однак я все ж таки переконала батька переїхати до нас. Перші тижні тато намагався навіть на очі нам особливо не показуватися. Проте за місяць він уже спілкувався з зятем, гуляв з онуками і готував свої коронні страви.

У це важко повірити, але два місяці тому ситуація повторилася. Точніше, батько та мати чоловіка розлучилися! Тоді я відразу запропонувала Сашкові переселити його тата до нас. Почасти це було справедливо, адже мій батько вже жив із нами.

З іншого боку, нам так добре жилося з моїм батьком, що я була впевнена у цьому рішенні. Батьку буде з ким поспілкуватися, а наша родина стане ще більшою і теплішою.

Так і сталося. Батько чоловіка переїхав до нас. Після цього стало трохи тяжко, адже годувати всіх досить складно.

Проте свекор та тесть самі оплачують комуналку, готують та наглядають за дітьми. Вдома завжди чисто та затишно. Все, що ламається, чоловіки чинять того ж дня! На кухні завжди є, з ким посидіти та поговорити.

Нещодавно ми всі зібралися разом та вирішили, що варто купити приватний будинок. Діти ростуть, потрібно більше простору. Нам хочеться свій садочок, город, щоб завжди були свіжі овочі. анаші батьки дуже хочуть нам допомагати і працювати на землі.

Тож зараз ми якраз в пошуку гарного варіанту, один, запропонований ріелтором, нам всім дуже припав до душі. Сподіваюся, все складеться й на весну ми переїдемо.

Я знаю, що хтось не може розслабитись серед великої кількості людей. А ось нам потрібна саме така велика та дружна родина, щоб почуватися щасливими.

Багатьом нашим знайомим здається, що у нашій родині все нестандартно і не за правилами, але ми не звертаємо на це увагу.

Головне, щоб усім нам і нашим близьким людям було радісно та комфортно вдома.

Всім затишку, миру й родинного тепла! Бережіть одне одного!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page