fbpx

Ми з чоловіком маємо в нашому місті, у Вінниці, свій бізнес, який процвітає навіть зараз. Мандруємо, добре живемо. Єдина дитина – син Данило – пізня і бажана. Він навчався за кордоном, а зараз працює у нашій фірмі, платимо йому підвищену зарплату. Наперекір нам хоче одружитися на жінці з двома дітьми. Навіщо нам така невістка, ще й переселенка. Можна виселити із квартири та позбавити підвищеної зарплати

Ми з чоловіком маємо в нашому місті, у Вінниці, свій бізнес, який процвітає навіть зараз. Піднялися з нуля, викладалися на повну. Мандруємо, добре живемо.

Єдина дитина – син Данило – пізня і бажана. Намагалися сина не розбалувати, хотіли виростити інтелігентного та розумного чоловіка. Він навчався за кордоном, а зараз працює у нашій фірмі, платимо йому підвищену зарплату.

І ось зараз 26-річний син нас зараз дуже засмучує, не дослухається думки батьків. Наперекір нам хоче одружитися на жінці з двома дітьми, Ірина ще й переселенка. Він уже 8 місяців зустрічається з нею, постійно жаліється то на неї, то на дітей, у них регулярні конфлікти.

Та коли з батьком говоримо, що вона йому не пара і тим більше не рівня, син тільки більше гнівається і віддаляється.

Вона дуже гарна і мила зовні, але недалека, її діти страшенно невиховані. Досі не розуміємо, що їх пов’язує, про що вони взагалі говорять вечорами. Про яке майбутнє може йтися?

Задумалися з чоловіком над тим, щоб позбавити сина всілякої підтримки, але й не хочемо зіпсувати з ним стосунки та зробити лише гірше. Не хочемо, щоб він зіпсував собі життя, пов’язуючи себе зобов’язаннями, які йому особливо не потрібні.

Як вважаєте, йти на серйозні заходи? Наприклад, виселити із квартири та позбавити підвищеної зарплати, адже нині син із невісткою живуть у квартирі, яку ми їм купили.

Фото – ibilingua.com.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page