fbpx

Ми з чоловіком одружені були 11 років. 9 з половиною з них ми вимушено жили з його мамою, моєю свекрухою

Ми з чоловіком одружені були 11 років. 9 з половиною з них ми вимушено жили з його мамою, моєю свекрухою.

Перші півтора року насолоджувалися своїм коханням та щастям, а потім його улюблена мама захворіла прямо на одній із презентацій її нової колекції.

Думаєте, одягу чи картин?

НІ! Страви з капусти!

Моя свекруха – переконана вегетаріанка і не їла м’яса, молока та яєць багато років. Через це від неї втік чоловік, який не витримав морквяні котлети і шпинатний чай.

Виглядала наша мама крутіша за голлівудські зірок – підтягнута, усміхнена, навіть зробила свій блог. Там такі ж тітки, як вона були.

І ось свекруха, вже як зірка, показували по телевізорі – її запросила одна популярна передача. Вона три дні вчила слова, які їй написали, запам’ятала назви брендів, які ненароком має згадати, і пішла зніматися.

А цією дорогою нерви її і судини не витримали! Вона поїхала до лікарні.

Після цього ми забрали з лікарні нашу «вегетаріанку», яка має гемоглобін 73, додому в лежачому стані. Їй там ще видалили 6 зубів, які просто розсипалися через відсутність нормального харчування.

А далі почалося важкі дні для мене. Свекруха спалахнула любов’ю до «нормальної їжі». Вона постійно просила щось їй приготувати, не спробує каннелоні з фаршем індички, яйця, фаршировані ікрою, або щуку по-єврейськи.

Для мене це все тривало 9 років! Я бігала в обідню перерву її погодувати, розім’яти, слово добре сказати. Я її щовечора тягала у ванну купати, я їй масажі робила, зуби чистила… Все тільки я робила.

І багато іншого! Як же це мама мого улюбленого чоловіка! За ці 9 років мої діти отримували менше уваги, ніж його матуся.

А чоловік у цей час ходив на свою держроботу, матусю тільки цілував перед сном, а ще вранці перед роботою. І, як великий прояв кохання, купував їй пиво та маленьку пачку чіпсів один раз на тиждень – у неділю.

Чоловік дістався до великої посади начальника.

Через півроку, як не стало його матері, він сказав, що йому не потрібна така, як я, і такі прості мої діти!

Він знайшов нову молоду і нормальну дружину, з якою зробить нових дітей, відповідних його крутому статусу.

А наші спільні син і дочка – або нехай не хочуть від нього нічого, або краще, нехай візьмуть моє прізвище! Вони недостойні носити його горде прізвище.

А я – пішла геть і без вихідної допомоги. Я ж собі «у житті навіть зачіски, не змогла заробити»!

Я й пішла. І, нарешті, відчула себе щасливою! І у МОЇХ дітей все нормально.

А він уже півроку тягається по судах тягається зі своєю новою дружиною і йому присудили довічно платити аліменти на їхню дитину із xвоpобою.

Фото ілюстративне, спеціально для ibilingua.com.

You cannot copy content of this page