fbpx

Ми з чоловіком одружені вже 7 місяців. Весь цей час ми не можемо знайти спільну мову й порозумітися з жодними батьками. Тарасові батьки були розчаровані, що весілля відбудеться у дуже вузькому колі – ми не хотіли гулянки в такі непрості для країни часи. Тоді вони і вирішили без нашої згоди влаштувати свою гулянку

Ми з чоловіком одружені вже 7 місяців. Весь цей час ми не можемо знайти спільну мову й порозумітися з жодними батьками, ні з моїми, ні з його.

Тарасові батьки були розчаровані, що весілля відбудеться у дуже вузькому колі – ми не хотіли гулянки в такі непрості для країни часи. Тоді вони і вирішили без нашої згоди влаштувати свою гулянку, нам повідомили про це останніми, а моїм батькам взагалі нічого не сказали, хоча їх задум був саме в тому, щоб весь натовп родичів зібрався.

Тарас на той захід теж не поїхав, не поїхав, бо мені тоді його батьки сказали: «Ти в нашій сім’ї наші правила, як сказали, так і буде.” Отже, вони там самі наше весілля відзначили і довго сердилися на Тараса.

Але попри все чоловік, звичайно, продовждує спілкуватися зі своїми батьками, і це вже не подобається моїй мамі. Мама бачить у ньому зрадника через те, що він спілкується зі своїми батьками після їхньої поведінки перед весіллям.

Мені ж мама постійно висловлює, що я, на її думку, не маю права голосу, і я не можу Тарасу суворо сказати, як зробити, і що не робити, що він все робить, як сам хоче.

Так, десь це так і є, але забороняти йому спілкуватися з його батьками мені здається неправильним, наскільки неприємні вони б мені не були і наскільки сильно не засмутили б моїх рідних.

Я розумію, що так все наше подружнє життя тривати не може, але не уявляю, як можна налагодити стосунки моєї мами та чоловіка? Як умовити маму прийняти ситуацію та пробачити свекрів?

Батько мій ставиться до Тараса нейтрально, не дуже спілкується, але й не ігнорує, поважає і вважає, що у своїх взаєминах ми розберемося самі. Але в цілому така ситуація мене не влаштовує і засмучує. Допоможіть порадами.

Фото – спеціально для ibilingua.com.

Передрук без посилання на ibilingua.com забаронено.

You cannot copy content of this page