fbpx
життєві історії
Ми з чоловіком Олексієм вже п’ять років живемо разом з моїми батьками, а недавно вирішили пожити окремо і орендували квартиру. Мама, коли дізналася, образилася, і сказала, що вона категорично проти. Купила нам нове ліжко, матрац і навіть наматрацник, запропонувала навіть ремонт зробити. Довелося мені всіх близьких людей обманути

Ми з чоловіком Олексієм вже п’ять років живемо разом з моїми батьками, а недавно вирішили пожити окремо і орендували квартиру.

Мама, коли дізналася, образилася, і сказала, що вона категорично проти. Вона вже забула, як колись теж хотіла жити з татом окремо, щоб ніхто не втручався, цінувала можливість самостійно все вирішувати. І ми теж тоді з конфліктом їхали від бабусі, незважаючи на те, що я там ходила в школу. З тією лише різницею, що тоді батьки переїжджали в свою, подаровану маминою бабусею квартиру, хоча до цього її здавали.

Ми ж собі житло орендували,  бо на свою квартиру ще не назбирали.

Мама вважає, що оренда квартири дорога і ці гроші можна було відкладати на свою. Купила нам нове ліжко, матрац і навіть наматрацник, запропонувала навіть ремонт зробити, що раніше було проблемою. Я з нею в чомусь поггоджуюся, але до свого житла нам ще далеко, а пожити окремо хочеться, поки молоді.

У батьків маленька двушка і не дуже комфортно жити разом. Мама постійно втручається: то дитині дарма зауваження робимо, то багато грошей витрачаємо на покупки. Та й друзів запросити в гості – ціла проблема. Єдиний плюс, що було з ким дочку залишити, якщо треба, а влітку батьки забирали її з собою на дачу.

Щоб згладити ситуацію, мені довелося піти на обман.

Я сказала мамі, що у мене з Олексієм останнім часом часто виникають непорозуміння і проблеми в стосунках, і я сподіваюся, що якщо ми будемо тільки вдвох, то зможемо їх вирішити. Сказала мамі. що як тільки все налагодиться, пройде небагато часу, і ми повернемося. Мама погодилася і навіть пропонувала поговорити з моїм чоловіком, але я її відмовила.

Льоша про це не підозрював і виходить, що я обдурила їх обох.

Але іншого виходу я не бачила, хоча і соромно тепер. Я пообіцяла часто приїжджати і привозити дочку, і мама трохи заспокоїлася, але побоююся, раптом мій обман відкриється і, як я тоді їм все поясню? Але це все – заради нашого спільного блага, у мене були лише добрі наміри.

Автор: Інна

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page