fbpx

Ми з чоловіком пнемося, щоб у дочки Домініки було все найкраще, квартиру їй купили, ремонт зробили, а вона тепер нас бачити не хоче. У нас гарячу воду відключили надовго, і ми пішли у її квартирі помитися, її вдома не було, але в мене є ключ. І поки ремонт їй робили, теж Домініка завжди незадоволена була, а я так все красиво спланувала, меблі підібрала, чудова дівоча квартирка вийшла. Мої подруги хочуть подивитися, як ми там все облаштували, я навіть показати їм не можу

Ми з чоловіком пнемося, щоб у дочки Домініки було все найкраще, квартиру їй купили, ремонт зробили, а вона тепер нас бачити не хоче.

У нас гарячу воду відключили надовго, і ми пішли у її квартирі помитися, її вдома не було, але в мене є ключ.

Домініка з’явилася і влаштувала нам сцену зі звинуваченнями, що ми без неї до її квартири зайшли. Ось чим ми їй не вгодили чи завадили, її все одно вдома не було?

Сьогодні зателефонувала їй, попередила, що хочемо прийти, то вона каже: «Не треба до мене щодня ходити!»

І поки ремонт їй робили, теж Домініка завжди незадоволена була, а я так все красиво спланувала, меблі підібрала, чудова дівоча квартирка вийшла.

Вчора дивлюся – фіранки такі гарні були, з букетами, вже зняла, повісила рогожки якісь зовсім без смаку. Кажу, що некрасиво, то чути нічого не хоче.

Інша була б вдячна, що стільки для неї роблять! І завжди бардак у неї, все догори дриком. Мої подруги хочуть подивитися, як ми там все облаштували, я навіть показати їм не можу!

Просила дочку прибрати, так каже, що ніколи їй, мовляв.

Знали б, що так буде, краще б нову машину купили і відпочивати злітали, а вона б нехай спробувала б самостійно в цьму житті покрутитися.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page