fbpx
життєві історії
Ми з чоловіком та сином жили у невеликому двоповерховому будиночку. Знизу передпокій, вбиральня, кухня та ванна, зверху ігрова, спальня, кабінет та дитяча. У будиночок вклалися порівну. У зв’язку з подіями мама чоловіка приїхала з повним таксі речей. Олександра Василівна оселилася в ігровій кімнаті. Через місяць я почала підозрювати недобре. одного разу я захворіла, залишилася вдома і випадково підслухала телефонну розмову свекрухи з її подругою. Я зробила тест-ДНК

Ми з чоловіком та сином жили у невеликому двоповерховому будиночку. Знизу передпокій, вбиральня, кухня та ванна, зверху ігрова, спальня, кабінет та дитяча.

У будиночок вклалися порівну, моя зарплата не поступалася заробытку чоловіку. Свекруха Олександра Василівна жила у місті, періодично наїжджала до нас із візитами. І ось у зв’язку з подіями мама чоловіка приїхала з повним таксі речей!

Чоловік чимало здивував мене, заявивши категоричним тоном: відтепер, мовляв, мама живе з нами, і це рішення не обговорюється. Я здивувалася та засмутилася. Не в його звичаях було ставити мені ультиматуми, раніше ми завжди йшли життям пліч-о-пліч як команда. Тепер розумію, що свекруха ще до переїзду почала його «обробляти».

Олександра Василівна оселилася в ігровій кімнаті. Одразу заявила мені, що не збирається сидіти у нас на шиї: почала готувати, прибирати, допомагати по дому. Я, як і раніше готувала собі сама, совісно було змушувати літню жінку трудитися. А ось син і чоловік із задоволенням їли куховарство свекрухи. Та й мені полегшало: коли прибирання взяла на себе мама чоловіка, у мене з’явилося більше часу на себе та сім’ю.

Але через місяць я почала підозрювати недобре. Син із чоловіком чомусь почали ставитися до мене з прохолодкою. А потім одного разу я захворіла, залишилася вдома і випадково підслухала телефонну розмову свекрухи з її подругою. Слово честі, не хотіла цього робити! Просто ігрова кімната примикала до спальні, а свекруха, схоже, не підозрювала, що я залишилася вдома.

Олександра Василівна чоловіка скаржилася подрузі, ніби я зробила з неї рабиню. Якщо вірити свекрусі, я зневажала нею, як хотіла, і змушувала її розбиратися з усіма домашніми справами, а сама лише валялася на дивані та дивилася в стелю. Вона зобразила мене натуральною тираншею! А ще сказала, що має намір попросити сина зробити онуку ДНК-тест. Підозрює, мовляв, що я обкрутила її синочка, народивши від іншого!

Коли я вийшла з кімнати, Олександра Василівна спочатку оторопіла, але потім нахабно подивилася мені в очі з посмішкою переможниці. Увечері з роботи прийшов чоловік, і я зрозуміла, що мати чоловіка вже встигла налаштувати його проти мене. Він навіть відмовився слухати мене! Кипучи від обурення, я взяла сина і поїхала до міста. На щастя, мені пощастило: люди, які винаймали мою квартиру, з’їхали буквально за кілька днів до нашої з чоловіком сутички.

Ми не зійшлисяз чоловіком мабуть, буде розлучення. Я зробила тест-ДНК. Я кинула чоловіку в обличчя папери. Документи, які підтверджували: батько нашої дитини саме він. А ще за кілька тижнів я дізналася, чим закінчилася афера свекрухи.

Виявляється, Олександра Василівна привела до нашого будинку свого друга-співмешканця, і тепер у ігрову кімнату переїхав чоловік. Мій чоловік просився до мене назад, тільки я його прийняти не можу. Тому, хто одного разу зрадив, віри немає!

А як буде далі – життя покаже.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.