fbpx

Ми з чоловіком вже не молоді, за 60, але вирішили ризикнути і забезпечити собі старість у провідній країні світу. Памятаю, як наша радянська преса малювала Америку країною бездуховною, яка впевнено крокує до фіналу. І ті, й інші помилялися. Якість і смак їжі залишає бажати кращого, сумно. Розповіли наші друзі, сімейна пара, на запрошення яких ми, власне, й поїхали з нашого Харкова. Навряд чи ми витримаємо довго

Ми з чоловіком вже не молоді, за 60, але вирішили ризикнути і забезпечити собі старість у провідній країні світу.

Памятаю, як наша радянськапреса малювала Америку країною бездуховною, яка впевнено крокує до фіналу. І лише у 80-ті вітчизняні журналісти почали описувати США чи не найкращим місцем для життя. І ті, й інші помилялися.

Одним із найнезручніших моментів у житті в США були і залишаються ціни без зазначення податку. Про це нам розповіли наші друзі, сімейна пара, на запрошення яких ми, власне, й поїхали з нашого Харкова.

Через це підсумкова вартість покупок різниться із сумою, яку планував витратити покупець. При цьому податки в США відрізняються від штату до штату.

Якість американської їжі залишає бажати кращого. Не маючи національної кухні, жителі США їдять напівфабрикати, замість чаю – газовані напої. Така їжа найгіршим чином позначається на здоров’ї та зовнішньому вигляді американців.

Але найвідчутніший мінус життя у США – ціни на медицину. Без страхового поліса людині буде важко отримати потрібну допомогу. Але навіть за його наявності пацієнт повинен оплатити 10% від виставленого рахунку.

Варто враховувати, що виклик швидкої допомоги в США коштує півтори тисячі доларів, а за прийом у терапевта доведеться викласти від 200 доларів. Похід до ветеринара (а ми маємо собачку) може коштувати до 700 доларів.

Тому навряд чи ми витримаємо довго, скоріше за все, повернемося.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page