fbpx

Ми з Дімою розписалися місяць тому і коханий пішов захищати Україну. Його мама сама запросила нас до себе жити, у цілому Марія Остапівна по-доброму до мене ставиться. Але днями почалися зауваження Свекруха мені каже, що краплі падають на підлогу з моїх рук, підлога зіпсується. А посуд, перш ніж поставити, на рушник, на якому він підсихає, прямо в процесі миття треба протирати. Але вода ж біжить

Ми з Дімою розписалися місяць тому і коханий пішов захищати Україну. Його мама сама запросила нас до себе жити, у цілому Марія Остапівна по-доброму до мене ставиться. Але днями почалися зауваження щодо побуту.

До цього вона, мабуть, теж була чимось незадоволена, але не хотіла з самого початку мене в незручне становище ставити і терпіла. А зараз я вже трохи освоїтися мала, тому мама чоловіка почала говорити.

Я помагаю на кухні. Свекруха мені каже, що краплі падають на підлогу з моїх рук, підлога зіпсується. А посуд, перш ніж поставити, на рушник, на якому він підсихає, прямо в процесі миття треба протирати. Але вода ж біжить, поки я це робитиму, про що я і сказала їй. Вона сказала нічого, хай біжить.

Потім я відкрила холодильник – мені зробили зауваження, щоби довго відкритим не залишала. Коли забуваю, де щось лежить, мені кажуть, що я вже маю сама знати все. Я відчуваю постійну напругу.

Ще приклад: я пересипала рис, пакет від рису залишився на столі. Але я пересипала з однієї чашки до іншої, рахувала кількість склянок. У цей час мені вже зауважують, що пакет від рису я не викинула. Я пакет викинула, але зрештою виявилося, що рису багато, і довелося брати новий пакет.

Я й сама знаю, що господиня з мене поки ще не дуже, мені інші жінки теж робили раніше зауваження, наприклад, свекруху моєї сестри. Але з іншого боку, мені здається, що деякі люди просто ускладнюють собі та іншим життя, звертаючи увагу на такі дрібниці.

Як порозумітися зі свекрухою і при цьому не бути у вічній напрузі від кожного кроку? Ічоловіку не хочеться дзвонити, йому там не до такої нісенітниці. свого житла ми не маємо, а мої батьки в неспокійному регіоні живуть.

Та й Марія Остапівна сама ж нас до себе запросила, сказала, що у неї місця вистачає і щоб ми не платили за оренду і на своє житло відкладали. А тепер ось в таких умовах я опинилася.

Фото – спеціально для ibilingua.com.

Передрук без посилання на ibilingua.com забаронено.

You cannot copy content of this page