fbpx
життєві історії
Ми з Дмитром розлучилися, коли син ходив у дитсадочок. Чоловік знайшов собі іншу жінку і чесно мені сказав, що це любов, він не хоче і не може чинити опір такому сильному почуттю. Мене це підкосило. Але він відразу вирішив, що дитину не кине, що буде платити аліменти і проводити з сином час. І дійсно так воно і було. Але синові в садку задали намалювати сім’ю

Кілька років тому, коли син ходив в дитячий садок, ми з чоловіком Дмитром розлучилися. Він знайшов собі іншу жінку і чесно мені сказав, що це любов, він не хоче і не може чинити опір такому сильному почуттю.

Не стану брехати, що розійшлися спокійно і без істерик. Мене це підкосило. І, думаю, я все життя буду пам’ятати, що у чоловіка може раптом статися “справжня любов” на стороні.

Але він відразу вирішив, що дитину не кине, що буде платити аліменти і проводити з сином час. І дійсно так воно і було. Але синові в садку задали намалювати сім’ю. назарчик намалював. Огірок в рожевому – мама, огірок в помаранчевому – він сам, огірок в синьому – тато, а огірок в жовтому – татова велика любов. І все огірки дружно тримаються за руки.

Так вже вийшло, що огірки сина були найкрасивішим сімейним портретом в групі, так що його виділили і попросили розповісти, хто є хто. Сподівалися почути “Мама, тато, я і сестра – дружна сім’я”. Отримали: “Мама, тато, я, і татова тьотя, з якою він тепер живе”.

Вихователька з нянькою зніяковіли. А мені про це розповів син і ще одна дівчинка з його групи. Потім вже уточнила у виховательки. І вона, червоніючи, зізналася. Відразу почала виправдовуватися, що нічого такого не подумала, і напевно Назарко просто щось наплутав, це ж діти. Я посміялася від душі і заспокоїла, що все нормально.

Звісно, ця ситуація розійшлася дуже швидко, але всі над цим тільки сміялися. Дізнався і колишній чоловік Дмитро. І до нього раптом дійшло, як це все виглядає з боку. Ніхто не думає: ну, напевно, там велика любов, всі вважають, що пішов до іншої і все. Без поважної причини. Більш того – так думає сам син.

І він попросив сина нікому не говорити більше про те, що папа пішов до іншої тітки. На першому ж сімейному святі після цієї розмови у Назара запитали, а тато коли прийде? Спізнюється? Питала взагалі сусідка, заглянувши на шумок. Вона була не в курсі, що ми з чоловіком розійшлися.

І син їй у відповідь з радістю вигукнув: “А тато з іншого тіткою, але він не хоче, щоб я про це розповідав!”.

Такі дикі у сусідки були очі. Я думала, що лусну від сміху. Про це колишньому чоловікові написали всі гості!

Ну смішно ж? А він після цього став раптом соромитися самого факту своїх відносин з іншою жінкою. Ну, кажу Дімі, ти вже визначся: велика любов або “Синочку, не говори нікому, що у мене інша тітка”.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page