fbpx
життєві історії
Ми з дружиною і новонародженими двійнятами тимчасово живемо у тещі. Причини, думаю, зрозумілі: ми переїхали до неї в Тернопіль з Гостомеля. Мене не мобілізували, сам я не рвуся: дружині треба допомагати, заробляти. Тещу не влаштовує, що я не танцюю під її сопілку

Ми з дружиною і новонародженими двійнятами тимчасово живемо у тещі. Причини, думаю, зрозумілі: ми переїхали до неї в Тернопіль з Гостомеля.

Мене не мобілізували, сам я не рвуся: дружині треба допомагати, заробляти – я програміст, заробляю непогано, працюю віддалено, тещі грошима допомагаємо – виділяю щомісяці 5 тисяч гривень.

І все д добре, але тещу не влаштовує, що я не танцюю під її сопілку, як Ірині Олегівні хотілося б.

Така ситуація, що теща почала лицемірити на мій бік. Я так розумію, вона ображається, що я не танцюю під її сопілочку, не роблю, все що їй би хотілося, щоб я переробив у будинку, на городі, в дворі.

Як тільки переїхали до неї, вона відразу складати список справ, які ми повинні переробити, тобто я, бо Олеся ж з малюками весь час.

Крім того, теща рахує наші гроші, вичитувала нас, навіщо купили те чи це, навіть без нашої згоди обрала хрещених для діток, намагалася нав’язати своє виховання.

Спочатку я мовчав, стримував себе, не хотів конфлікту. Але потім все просто втомило. Вона почала постійно говорити, що годує нас, готує на всіх, а ми невдячні не допомагаємо їй по-господарству, що я цілий день в комп’ютері, а на дворі он скільки роботи, що ми не праві, що у вільний час їдемо чи йдемо прогуляитися містом, у кафе чи ресторан, мовляв, треба економити на всьому, їсти вдома і більше їй допомагати, а погуляти дітям прекрасно і в садку.

Зараз вона взагалі не розмовляє зі мною. Як вийти з цієї ситуації? З тещею говорити марно, переїхати поки що не можемо – квартиру знайти не просто. Я втомився від такої напруги у повітрі, запропонував Олесі все ж таки окремо винайняти квартиру і залучити няню для допомоги їй з дітками – так ні, дружина проти, переймається, що образить маму. Прямо замкнуте коло якесь.

Тут багато мудрих жінок, можливо, щось порадите розумне, бо я вже не знаю.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.