fbpx

Ми з дружиною разом 10 років, і у нас хороший шлюб, квартира, плануємо діток. Але є в нашому житті один персонаж, це – теща, яка завжди кругом пхає свій ніс. У житті вона не дала своїй дочці нічого, скажу я вам.  Всі проблеми у нас в родині завжди через матір Наталі. Теща з тестем мають заміський будинок і квартиру в місті. Довгий час, більше 3 років, теща сиділа без роботи і весь цей час дружина допомагала батькам грошима і продуктами, хоча вони не старі, у батька є техніка і він заробляє гроші. Але ще й беруть гроші у дітей. Ми живемо в квартирі тещі і платимо їй щомісяця 6 тисяч гривень

Ми з дружиною разом 10 років, і у нас хороший шлюб, квартира, плануємо діток. Але є в нашому житті один персонаж, це – теща, яка завжди кругом пхає свій ніс. У житті вона не дала своїй дочці нічого, скажу я вам.

Всі проблеми у нас в родині завжди через матір Наталі. Теща з тестем живуть як кіт з песиком. Вони мають заміський будинок і квартиру в місті. Але теща а з тих, що я свого нікому не віддам і нікому не допоможу.

Довгий час, більше 3 років, теща сиділа без роботи і весь цей час дружина допомагала батькам грошима і продуктами, хоча вони не старі, у батька є техніка і він заробляє гроші. Але ще й беруть гроші у дітей.

Ми живемо в квартирі тещі і платимо їй щомісяця 6 тисяч гривень – все як треба. Коли вона знайшла роботу у місті, вона переїхала до нас.

Живе з нами в квартирі, ні за що не платить, ні за комуналку, ні за продукти, уже третій місяць працює, але ні копійки вона нам в бюджет чи на їжу не дає, так і живе.

Розмовляю з дружиною, пояснюю – Наталя на боці мами. Я запропонував три варіанти вирішення питання з квартирою. Перший – ми з мамою оплачуємо все 50 на 50 по квартирі. Варіант два – ми викуповуємо у мами частку, вона з’їжджає. Або вона викуповує частку Наталі і ми шукаємо квартиру, але не стоїмо на місці, розвиваємося і ні від кого не залежимо.

У відповідь я почув відмову від обох – і від тещі, і від дружини, мовляв, не буде теща на ці ризики йти. у мене запитали: а чому твоя мама не хоче допомогти?

Відповідаю: у мене мама сама живе з моєю сестрою, їй 19 років і немає у мами стільки нерухомості. Але мені батьки дали багато всього в житті.

Але я поговорив таки зі своєю мамою, і вона сказала, що допоможе якоюсь сумою, шукайте, мовляв, житло. На це Наталя каже: ну от і добре.

Хоча я з дружиною розмовляв і пояснював, що нам по 30 років, пора дітей і орендувати житло з зарплатою 10 тисяч гривень я не готовий і влазити в іпотеку також, бо вже був досвід кредитів.

Навіть не знаю, як переконати дружину і тещу у своїй правоті, щоб вони обрали один з трьох моїх варіантів.

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page