fbpx
життєві історії
Ми з дружиною забрали до себе в місто у квартиру тещу з селища. Вона все життя у бідності прожила, тепер в нормальних умовах, гарно харчується. Ми з неї нічого не беремо, та й що візьмеш, вся її пенсія – їй на ліки, в основному. І ось помітив, що у дружини то одежина нова, то косметика дорога. Спитав, каже: підробіток в інтернеті беру

Нам з дружиною по 50 років, ми однолітки, разом вчилися. Моїх батьків вже, на жаль, немає, а в дружини є мама.

Теща Марія Остапівна прожила в селищі все життя. У двоповерховому будинку з пічним опаленням і зручностями у дворі. На другому поверсі. В таких умовах росла і дружина Валя.

Ми давно з Валентиною в обласний центр перебралися, діти вже виросли. І ось недавно ми забрали до себе маму дружини, бо їй вже самій стало важко.

Теща все життя у бідності прожила, адже там в тому селищі і роботи нормальної ніколи не було, вона у місцевому медпункті у регістратурі пропрацювала за копійки.

Тепер вона в нормальних умовах, гарно харчується, і кролика, і рибку, і телятину, і овочі-фрукти навіть взимку – все на рівні у нас. Стараємося з дружиною, хоч і самі не такі вже й великі гроші заробляємо, ще й дочці й сину іноді допомагаємо.

Ми з Марії Остапівни нічого не беремо, та й що візьмеш, вся її пенсія – їй на ліки, в основному, і йде.

Але кілька місяців тому я помітив, що у дружини то одежина нова, то косметика дорога, до косметолога почала ходити іноді і на йогу записалася.

Спитав, звідки гроші, Валя каже: підробіток в інтернеті беру, коли ти на нічних змінах, перевіряю чужі тексти на помилки і за це мені трохи платять.

Ну, платять, так платять, подумав, молодець жінка у мене.

Та три дні тому дещо сталося.

Був я з тещою сам вдома, Валя якраз на йогу свою пішла. Розігрів поїсти, і Марія Остапівна вийшла на кухню, чайник поставила.

Ну й слово за слово, і теща така видає:

– Добре мені з вами, дякую за все! А головне, Стьопо, що я нахлібницею себе не відчуваю, бо ж половину пенсії вам віддаю. Тому я спокійна, якраз так правильно, а не так, як ти спочатку сказав: нічого, мовляв, від Вас, мамо, не треба. Почала віддавати  – мені спокійніше на душі стало. Валя сказала, що вам на комуналку якраз цих грошей вистачає. От і добре всім тепер.

У мене куряче крильце впоперек у горлі стало. Насилу проковтнув його.

Отже, он які «підробітки» Валя моя бере! А мені – ні слова, що мати їй півпенсії віддає!

Я спочатку після цієї інформації хотів таке дружині ввечері влаштувати! Але потім чомусь передумав.

Мовчу вже кілька днів, чогось чекаю, навіть не знаю, як мені бути, що робити і як вести себе з дружиною-обманщицею.

Дуже не приємно це все, наче зрада, чесно.

Хочеться, щоб вона ве сама сказала, але чи скаже?..

Спеціально для Ibilingua.com.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page