fbpx
життєві історії
Ми з дружиною живемо разом три роки. Одружилися офіційно рік тому. Працюємо обоє з дому, тому проводимо дуже багато часу разом. І знаєте, вона вже мені приїлася. Ні, я не збираюся її кидати, хочу спільних дітей. А про “на ліво” подумую, а чому б ні? Батько он з мамою все життя так

Ми з дружиною живемо разом три роки. Одружилися офіційно рік тому. У нас були різні часи, труднощі, через які ми пройшли разом. Працюємо обоє з дому, тому проводимо дуже багато часу разом. І знаєте, вона вже мені приїлася. Ні, я не збираюся її кидати, хочу спільних дітей. А про “на ліво” подумую, а чому б ні? Батько он з мамою все життя так.

Недавно я почав помічати за собою, що я не зовсім проти зробити це з однією знайомою, і вона теж не проти. ми спілкуємося, переписуємося, фліртуємо. Але це ні до чого не зобов’язує, і якщо навіть між нами станеться інтрижка, ми одне одному нічого не будемо винні.  Тобто я, звичайно, розумію, що не можна цього робити, що це не гарно, не чесно по відношенню до людини, яка мені вірить. Але цей спільний побут так пригнічує пристрасть, яскраві почуття.

Тому у мене і є таке бажання, хоча раніше я навіть на інших жінок не дивився. Знав, що у мене є стосунки, і навіть не помічав інших дівчат. та життя під одним дахом багато чого міняє.

Знайома регулярно надсилає мені свої цікаві і провокативні фото, а я їх переглядаю потайки від дружини. Я не хочу зраджувати дружині, але думки ці завжди зі мною. У мене не було багато партнерів до неї, вона лише друга. Може, в цьому справа і мені просто хочеться досвіду?

А он мій батько все життя від мами погулює, але маму не кидає, любить і поважає. Виходить, це нормально?

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page

facebook