fbpx
життєві історії
Ми з Харкова. Ми з Берліну. Берлін – дуже атмосферне та міжнародне місто. Це не типове місто Німеччини і тут не почуваєшся чужинцем – тут усі приїжджі. хотілося заховати всі свої жіночі сукні в шафу. Відчула, як сильно я люблю свою країну та наскільки я українка. Мати ровера – це навіть крутіше, ніж мати машину

Ми з Харкова. Ми тепер – з Берліну. Берлін – дуже атмосферне та міжнародне місто. Це не типове місто Німеччини і тут не почуваєшся чужинцем – тут усі приїжджі.

Що змінилося у мені, настроях, звичках?

Спочатку хотілося заховати всі свої жіночі сукні в шафу і одягати щось темне, простіше і зручніше. Наразі цей настрій минув, але те, що гардероб дещо змінився під впливом міста – це факт.

Я стала патріотичнішою. Відчула, як сильно я люблю свою країну та наскільки я українка. Захотілося спілкуватися, тому почала шукати різні групи та спільноти українців у Берліні після приїзду.

Із задоволенням почала їздити на велосипеді. Берлін настільки велосипедне місто, що мати ровера – це навіть крутіше, ніж мати машину. Це найзручніший і найшвидший спосіб пересування.

Почала більше планувати свій час. Я досі не можу звикнути до ритму життя німців і навчитися планувати як вони, але може це й на краще. Жити за графіком іноді буває так нудно.

Хоч би як добре було в Німеччині, розумію, що моя душа завжди належатиме Україні. Перемоги нам усім і миру!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.