fbpx
життєві історії
Ми з Ігорем п’ять років живемо з його батьками, вже втомилися тулитися в маленькій кімнаті, та й Валентина Остапівна натяки робить, щоб ми купували чи винаймали собі житло. Тут мої батьки, щоб допомогти, забрали бабусю до себе, а вона переписала свою квартиру на мене. Спочатку ми зраділи і вже хотіли переїхати, а потім, трохи подумавши, що в нас же дитина, і ми плануємо ще одну, краще купувати квартиру в новобудові. Ми вирішили терміново продати квартиру бабусі. Так ми знайшли компанію, яка займається терміновим продажем нерухомості

Ми з чоловіком Ігорем п’ять років живемо з його батьками, вже втомилися тулитися в маленькій кімнаті, та й Валентина Остапівна натяки робить, щоб ми купували чи винаймали собі житло.

За цей час ми зібрали трохи грошей і тут мої батьки, щоб допомогти, забрали бабусю до себе, а вона переписала свою квартиру на мене.

Спочатку ми зраділи і вже хотіли переїхати, а потім, трохи подумавши, що в нас же дитина, і ми плануємо ще одну, краще купувати квартиру в новобудові. Там інфраструктура вся нова, садочки та школи будуються. Але тієї суми, що у нас є, для покупки такої нової квартири недостатньо, і ми вирішили терміново продати квартиру бабусі та вкласти гроші у будівництво трикімнатної, щоб жити у новому районі. Але як швидко це зробити і так, щоб нас не обдурили?

Спочатку хотіли розклеїти оголошення, але мама нам порадила звернутися до фахівців, які займаються продажем та купівлею квартир відповідно до законодавства. Так ми знайшли компанію, яка займається терміновим продажем нерухомості та ріелтор підготував нам усі документи, організація викупила у нас квартиру та ми отримали гроші на банківську картку.

Об’єднавши всю суму, ми знайшли гарний район та вклали гроші у будівництво. Будинок вже майже на етапі завершення будівництва, тож до власного комфортного, а головне нового житла вже зовсім недовго залишилося чекати.

В цей час якраз наші друзі їхали на постійне місце проживання за кордон, і теж вирішили продати свою квартиру, яка їм уже не потрібна, а ось гроші стануть у нагоді. Продати потрібно терміново, тому що часу немає, ось я і поділилася з ними, як ми продавали бабусину квартиру і при цьому скористалися послугою організації з викупу нерухомості і одразу отримали гроші. Їм такий варіант сподобався, і вже за два тижні квартиру було продано, і вони відлетіли. Довго ще потім нам дякували за пораду, бо думали, що сума буде меншою за ринкову, а виявилося, угода вийшла цілком вдалою, а головне, все безпечно. Хочу всім порадити – звенртайтеся до фахівців, це краще за все у таких важливих питаннях.

Автор: Ольга

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!