fbpx
життєві історії
Ми з Катею зустрічаємось вже 4 роки. Я вже підбирав обручку, щоб зробити їй пропозицію. Але після недавнього вчинку, я задумався: чи варто?

Ми з Катею зустрічаємось вже 4 роки. Я вже підбирав обручку, щоб зробити їй пропозицію. Але після недавнього вчинку, я задумався: чи варто?

Історія сталася місяць тому, коли ми вирішили піти у бар із друзями. З нами було 9 хлопців та 3 дівчини. Сам, я не дуже люблю тусовки та й втомився на роботі, тому вирішив піти раніше.

Щоб не здатися нудним, я не став забирати дівчину із собою, а залишив її танцювати далі. Я повернувся додому о 11 вечора і ліг спати. Від Каті не було повідомлень. Потім я прокинувся о першій ночі і написав їй повідомлення: «Коли ти приїдеш?».

Відповіді не було. Я зателефонував їй – у відповідь мовчання. Знову ж таки, я не хотів здаватися якимсь ревнивим, а тому вирішив не писати її сотнею повідомлень.

Вона повернулася о 4-й годині ранку. Я спитав її, де вона була і Катя без вагань сказала, що поїхала до Льоші, щоб подивитися фільм. Досі пам’ятаю, як запаморочилося в голові, коли я почув це. Я зразу почав розпитувати.

Вірити хотів, але щось усередині мене підказувало, що все не так просто. Наступного ранку вона зрозуміла, що забула у Льоші свої окуляри.

Навіщо вона взагалі їх знімала? Яка короткозора людина знімає окуляри під час перегляду фільму? Упродовж тижнів мене мучили сумніви. Я постійно питав її чи вона мені все розповіла. Але вона стояла на своєму.

Але навіщо вона взагалі поїхала до нього дивитись фільм? Чому ігнорувала мої дзвінки? Чому не відповідала на дзвінки свого хлопця? Ці питання не давали мені спокою.

Тому я вирішив поїхати до Льоші та дізнатися його версію подій. АІ він все розповів. Відразу ж почав виправдовуватися і говорити, що вони не мають почуттів один до одного.

Йшовши від Льоші, я написав Каті: «Він мені все розповів». Вона досі просить у мене вибачення.

Не можна ж розлучатися після стільки років через одну помилку? Зараз наші стосунки у підвішеному стані, я попросив її дати мені час.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua