fbpx
життєві історії
Ми з Максимом вирішили, що маму потрібно забрати ближче, до Києва, і купити їй квартиру. З цією метою ми запропонували відписати батькові всі три частки в нашій трикімнатній квартирі, але щоб продати батьківську двокімнатну, купити мамі квартиру в новобудові і потім скинутися на ремонт

У батьків є квартира, велика “трійка”, яку приватизували і розділили на 4 рівні частки: я, Максим і батьки. Батько в спадок отримав ще одну двокімнатну квартиру, в якій він зараз живе (з жінкою).

З батьком у нас стосунки не складаються і в майбутньому я не хочу мати з ним будь-які стосунки, крім хіба що фінансових. Він давав гроші на наше з братом життя, ми з братом будемо давати гроші на його утримання, якщо йому не буде вистачати.

А ось про долю мами ми турбуємося вже зараз. Максим живе в Німеччині, я в Києві, мама в обласному центрі 500 км від нас. Ми з Максимом вирішили, що маму потрібно забрати ближче, до Києва, і купити їй квартиру. З цією метою ми запропонували відписати батькові всі три частки в нашій трикімнатній квартирі, але щоб продати батьківську двокімнатну, купити мамі квартиру в новобудові і потім скинутися на ремонт.

Двокімнатна знаходиться в панельному будинку, а трійка батьків – велика квартира у відносно новому будинку з охороною і гарною інфраструктурою.

Батько влаштував істерику і каже, що ми його по світу пускаємо, невдячні… В майбутньому ми готові не претендувати на цю трикімнатну квартиру, вона повністю відходить у володіння батька.

Я ж вважаю, що наші дії логічні. Як думаєте? Варто йти в суд і відсудити 75% вартості квартири? Як знайти мирне вирішення?

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – ipo-ipp.com

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook