fbpx

Ми з Марком одружилися всього 4 місяці тому і вже розлучаємося, не повірите в причину, дуже прикро. Жили у квартирі моєї мами, разом із моїм 80-річним дідусем. Основний годувальник – моя мама, їй 58 років, працює у держустанові. Заявив, що треба вести роздільне господарство, готувати тільки собі і не доглядати діда

Ми з Марком одружилися всього 4 місяці тому і вже розлучаємося, не повірите в причину, дуже прикро, щиро кажучи. Пізній шлюб, обом за нам вже за тридцять років. Жили у квартирі моєї мами, разом із моїм 80-річним дідусем.

Чоловік мій програміст, але отримував дуже невеликі гроші, я вчитель, теж не можу похвалитися високою зарплатнею. Основний годувальник – моя мама, їй 58 років, працює у держустанові.

Чоловік, маючи хорошу професію та золоті руки, волів у вільний час не заробляти додаткові гроші, а читати форуми і дивитися мультики.

 На всі прохання допомогти по господарству в плані чоловічої роботи: полагодити або попрацювати на дачі – пирхання та зневага в стилі «Я не робитиму цього».

Місяць тому Марко заявив, що треба вести роздільне господарство, готувати тільки собі і не доглядати діда. Як так можна? Живе у нас на всьому готовому і такі умови висуває.

Щоб ви розуміли, дозвілля для нас – ходіння по торгових центрах та магазинах, це улюблена розвага мого чоловіка. На додачу його “плюсів” – повна нездатність співпереживати та відчувати, немає вміння відповідати теплом на мою турботу і увагу, емоційна бідність та убогість.

Все це проявилося вчора при серйозній розмові із образами мене, діда і моєї матері. Виявляється, жити треба заради закупівлі продуктів та таких от порожніх ходінь магазинами просто “подивитися”.

При цьому я, як дружина, повинна прати, готувати і в усьому гарною бути, а сам він тільки споглядатиме і насолоджуватиметься життям. Я просто не розумію – як же мені так пощастило вийти заміж? Не душі дуже неприємно. І вихід тут один – розлучення.

Передрук без посилання заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page