fbpx
життєві історії
Ми з моєю тещею тепер живемо в одному місті, у Львові, бо моя фірма евакуювалася у Львів, надала нам з дружиною й дитиною житло. Заробляю я пристойно, допомагаю ЗСУ, але можу дозволити для своєї родини і відпочинок раз на місяць – заміський СПА-комплекс, озера, Карпати. Я вважаю, що треба жити і радіти попри все. Але є нюанс – Наталя Олегівна, яка кругом хвостом тепер пхнеться з нами!

Ми з моєю тещею тепер живемо в одному місті, у Львові, бо моя фірма евакуювалася у Львів, надала нам з дружиною й дитиною житло. Заробляю я пристойно, допомагаю ЗСУ, але можу дозволити для своєї родини і відпочинок раз на місяць – заміський СПА-комплекс, озера, Карпати.

Я вважаю, що треба жити і радіти попри все, для цього і стараються наші захисники. Я намагаюся, щоб мої близькі – дружина Ксеня й синочок захар менше хвилювалися і більше отримували позитивних вражень.

Але є нюанс – Наталя Олегівна, яка кругом хвостом тепер пхнеться з нами! А я люблю відпочивати своєю родиною, без зайвих вух і очей.

Але щоразу дружина заявляє мені: “Мама поїде з нами”.

Наталя Олегівна – людина більш-менш адекватна, я спілкуюся з нею дуже чемно, але це аж надто. Вона живе на іншому кінці міста, має бойфренда, який теж іноді їздить з нами. Це ще й нічого, бо він хоч якось розбавляє компанію.

Але зазвичай теща їде з нами сама. Дружина дуже прив’язана до матері, рада, що ми тепер живемо поруч, обожнює їздити до неї в гості з дитиною і гостювати там кілька днів.

Практично кожні вихідні теща наносить нам візит у відповідь. Це напружено, бо у нас двокімнатна орендована квартира, самим не розігнатися. І щоразу дружина сплановує якісь грандіозні поїздки на цей час, щоб мама не нудьгувала.

Ось і їдемо з тещею, вона всюди ходить за нами, фотографує нас, дружина потім виставляє ці фотографії у соцмережах, хвалиться, яка у нас хороша родина.

Це чудово, але хочеться розслабитися, а з нею це неможливо. Дружині намагався сказати про це, впояснити, але Ксеня одразу ображається і обурюється. Мати для неї – це щось особливе, дружина скаче перед нею, як собачка дресирована, вважає, що якби не допомога мами з малим, когли Ксені потрібно, та поради, її життя не вдалося б від слова зовсім.

Я свою родину дуже люблю, через це прощаю дружині багато “пригод”, на які вона майстриня. То гаманець з картками десь посіє, то машину коцне, то мамі грошиків з родинного бюджету підкине…

Тобто мало того, що на відпочинку тещу під боком весь час мати доводиться, тепер я змушений тягнути всіх на собі й фінансово.

Хіба це нормально?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.