fbpx
життєві історії
Ми з подругами того дня вирішили зустрітися в центрі Львова, попити кави, і просто наговоритися від душі. Ми зайшли в затишну кав’ярню, і я помітила, як на мене задивляється то один, то інший чоловік. Такої уваги від свого Влада я ніколи не бачила. Переступивши поріг дому, я все для себе вирішила. І ви знаєте, чоловік на мою пропозицію спершу погодився, але згодом таки пошкодував

Ми з подругами того дня вирішили зустрітися в центрі Львова, попити кави, і просто наговоритися від душі. Ми зайшли в затишну кав’ярню, і я помітила, як на мене задивляється то один, то інший чоловік. Такої уваги від свого Влада я ніколи не бачила. Переступивши поріг дому, я все для себе вирішила. І ви знаєте, чоловік на мою пропозицію спершу погодився, але згодом таки пошкодував.

Насправді навіть лячно уявити, скільки ж сімей зруйнувалося через появу соцмереж, адже чоловіки настільки знахабніли, що вважають нормальним роздивлятися різних дівчат та ставити їм лайки. Звісно, ​​хтось скаже, що тут такого. Мовляв, я естет і дивлюся на те, що хочу, те, що красиво. Та й у мене є очі, чому мені заборонено дивитися. А заборонено з однієї причини — ти у стосунках, ти ж визначився зі своїм вибором чи все-таки не визначився?

Ось взяти за приклад мій шлюб. Мій чоловік уже через два роки нашого шлюбу без задньої думки лежав на дивані і прямо переді мною обговорював то одну, то іншу даму. Вдуматися тільки — я сиджу поруч, я його дружина, його вибір, а він радіє і від інших жінок. Хіба це норма та любов?

Мені тоді було дуже важко і неприємно. А як же падала вниз моя самооцінка, коли я цілком собі звичайна дівчина, без велетенських губ і тому подібне, а мій Влад розглядає цих дівиць. Більше того, я й не могла йому нічого сказати.

По-перше, тому що робити бурю — не моє, я певною мірою дуже горда. По-друге, тому що він обов’язково знайшов би відмазку і все одно робив би те, що він робив. А тому я вирішила більше часу приділяти собі та своїй зовнішності.

Я скинула кілька кілограм, стала ходити в спортзал, зробила собі тіло мрії, почала правильно харчуватися, відростила довге волосся, почала робити манікюри та педикюри, на які завжди шкодувала грошей, навіть пофарбувала свій улюблений натуральний колір волосся в блонд, який так завжди любив чоловік. Я стала геть іншою людиною, набагато кращою. А чоловік й надалі не звертав на мене уваги.

Якось я пішла з подругами посидіти в кафе, а там чоловіки. Коли я побачила і зрозуміла, скільки чоловіків мною захоплюються, як я їм подобаюся, то зрозуміла, що такий, як мій чоловік, мені не потрібен. Я не хочу жити роками у шлюбі з тим, хто мене не шанує, не шанує мою цінність, мою особистість. Я подала на розлучення, а Влад із радістю погодився. Він думав, що тут же знайде собі даму серця. Але чомусь усі ті дами, які й приходили до нього на зустріч, не були такими ідеальними. Фотошоп, панове, фотошоп.

Та й зустрічатися із ним ніхто не хотів. А потім він якось зустрів мене на вулиці, отетерів від моєї доглянутості і почав просити повернути стосунки назад. Але ні, мій любий, не повернуся. У мене вже інший чоловік, який любить мене, а не картинки будь-яких відфотошоплених дівчат. Так що чао, колишній чоловік.

Фото ілюстративне