fbpx
життєві історії
Ми з Романом декілька місяців тому стали батьками другої дитинки. Єва досить спокійна. Старшому сину Артемчику скоро буде три, і ми вирішили влаштувати його до садка. Щоб не тягати малявку з собою, домовилась зі сусідкою, що та буде в цей час доглядати за Євою, за певну плату, звісно ж. Того дня Анна Іванівна зайшла до нас в квартиру не сама, а зі своєю онучкою, щоб поговорити і роздивитися, що де лежить. І ви знаєте, після її приходу я зрозуміла, що син поки в садок не ходитиме. Ох і люди пішли

Ми з Романом декілька місяців тому стали батьками другої дитинки. Єва досить спокійна. Старшому сину Артемчику скоро буде три, і ми вирішили влаштувати його до садка. Щоб не тягати малявку з собою, домовилась зі сусідкою, що та буде в цей час доглядати за Євою, за певну плату, звісно ж. Того дня Анна Іванівна зайшла до нас в квартиру не сама, а зі своєю онучкою, щоб поговорити і роздивитися, що де лежить. І ви знаєте, після її приходу я зрозуміла, що син поки в садок не ходитиме. Ох і люди пішли.

Нещодавно ми стали батьками другої дитини, Єві зараз 2 місяці. Є ще старший син, йому 2,8 років. Хотіли віддати Артема в садок, домовилися з сусідкою, щоб доглянула за донькою (за плату, звичайно), поки я відводжу сина в садок, і ввечері, поки забираю, сьогодні вже повинні були пройти медогляд.

Чоловік (Роман) працює без вихідних, з 8 ранку і до 9 вечора, він не може відводити дитину до садочка. Сусідка, до речі, колишня колега і подруга моєї матері, тобто не чужа людина. Вчора вона прийшла з внучкою, сказала, що прийшла заздалегідь дізнатися, що де знаходиться, щоб їй було легше орієнтуватися в нас дома.

Я вирішила заздалегідь домовитися про оплату, назвала суму, на що вона сказала, щоб я говорила тихіше (в цей час її внучка пішла з моїм сином грати в кімнату). Я запитала, у чому секретність? Вона сказала, що її близькі  (дочка, внучка, зять – живуть всі разом) не схвалюють такого її підробітку. Та і по ній самій я зрозуміла, що вона особливо то й не хоче.

Було дуже неприємно, ми ж заздалегідь, за два тижні домовлялися, а вона, виходить – не хоче. Потім я показала їй, що де лежить. А вона з порогу почала давати мені поради, куди ставити меблі, щоб було безпечно, як організовувати свій день, хоча я не просила цих порад. Тут ще її внучка почала роздавати непотрібні мені поради. Загалом, коли вони пішли, через години дві у мене почалася сильна головна біль, я аж плакала. Ці їхні поради мене вивели з себе.

Я їй написала, що в садок ми не йдемо, вона зраділа. Дуже вже мені не хочеться кожен день чути моралі і погано себе почувати після цих зустрічей.

Біда в тому, що я часто сприймаю чужі непрохані поради та критику надто близько, що відбивається на моєму здоров’ї, настрої, самопочутті, і головне, самооцінці. Вчора я відчула себе просто нижче плінтуса, що я все роблю неправильно. Як перестати сприймати все близько до серця?

Дайте хорошу пораду, бо сама розумію, що не впораюся!

Фото ілюстративне – pixabay

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page