fbpx
життєві історії
Ми з Тарасом вже жили разом, коли надумали брати квартиру на спільні гроші, але ще не були одружені. Обрали, визначилися. А от того, що сталося далі, я не очікувала аж ніяк! Гроші – мої, квартира – мами Тараса, та ще й яка!

Ми з Тарасом вже жили разом, коли надумали брати квартиру на спільні гроші, але ще не були одружені. Обрали, визначилися.

А от того, що сталося далі, я не очікувала аж ніяк!

Хочу сказати, я завжди дуже уважно ставилася до грошей та накопичень. Хотіла гарну квартиру у певному районі нашого міста, де нова гарна інфраструктура, збирала гроші.

А потім я закохалася, з’їхалися з Тарасом жити разом, я вкладалася у побут, але продовжувала збирати далі. Через деякий час отримала від коханого пропозицію вийти заміж, погодилася – любов же.

У мого нареченого теж були накопичення, вирішили ми все об’єднати і відразу взяти велику квартиру, щоб народити двох дітей, і у кожного була своя кімната. Вибирали квартиру, шукали і підбирали під себе.

Місяць тому мені довелося виїхати на кілька днів у робоче відрядження. Повернулася. Наречений зустрів і повіз сюрпризом показувати квартиру, яку купив!

І бачу: зовсім не той район, незручне планування, немає нормальної інфраструктури плюс потрібний капітальний ремонт. І вишенька на торті: оформлено все на його маму!

Свої гроші він уже віддав як задаток і на оформлення необхідних документів, і я тепер маю віддати свої для завершення угоди купівлі-продажу.

У мене трапилася істерика від сміху, я сміялася так, що відпоювати водою довелося. А потім поїхала додому, зібрала всі речі і з’їхала до подруги, знайшла потрібну квартиру, правда, довелося брати іпотеку, але все, як хотіла: і ремонт хороший, і метро поруч, і все інше.

А найцікавіше, що колишній досі не може до кінця зрозуміти, чому ми розлучилися. Дзвонить, пише щодня. Заблокую мабуть.

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page