fbpx
Без рубрики
Ми з Тарасом зустрічалися вже півроку, планували пишне весілля. Нам обом за тридцять, пора створювати родину, народжувати. Хотілося мені гарного свята, адже це раз у житті! Тарас був завжди такий веселий, уважний, відповідальний. Словом, раділа я і думала – хороший варіант для заміжжя. Почав благати мене позичити йому десять тисяч доларів. У мене таких коштів не було, але ж мова йшла про благополуччя мого майбутнього чоловіка!

Ми з Тарасом зустрічалися вже півроку, планували пишне весілля. Нам обом за тридцять, пора створювати родину, народжувати. Хотілося мені гарного свята, адже це раз у житті!

Тарас був завжди такий веселий, уважний, відповідальний. Якось я захворіла і потрапила до лікарні, так він щодня мене відвідував, різні смаколики приносив.  Словом, раділа я і думала – хороший варіант для заміжжя.

А потім досить швидко ми почали жити разом на орендованій квартирі, а що довго тягти, якщо хлопець тямущий, подумала я. Але наша ідилія тривала недовго, несподівано йому підвернувся хороший варіант роботи закордоном. Я, звичайно, відразу була категорично проти, але Тарас все спокійно мені пояснив, і я зрозуміла, що такий шанс буває раз в житті. До того ж він обіцяв заробити грошей і повернутися.

Ми вже давно планували зіграти пишне весілля, вже обговорювали, кого покличемо, і де все це відзначати будемо. Я ходила дивитися  весільні сукні, та й подружці похвалилася, не втрималася. Місяць ми спілкувалися в месенджерах, зідзвонювалися щодня. «Доброго ранку», «На добраніч» і таке інше. А потім мій наречений потрапив в якусь халепу і йому терміново потрібні були гроші. Почав благати мене позичити йому десять тисяч доларів. У мене таких коштів не було, але ж мова йшла про благополуччя мого майбутнього чоловіка!

Я не знала, що ж мені робити. Я пропонувала йому зв’язатися з його родичами, але все безрезультатно. Він сказав, що з родичів у нього лише мати та тітка, батька немає і не було. А мати з тіткою живуть на крихітну пенсію, і самі ледве зводять кінці з кінцями.

Розмови такі тривали близько місяця. Тарас говорив, що хоче швидше повернутися до мене, що більше нікуди не поїде. Що ми справимо весілля, візьмемо в іпотеку квартиру, заведемо діточок, але зараз йому потрібна допомога.

Врешті-решт він таки мене умовив, і я позичила гроші у мами. Мій коханий обіцяв віддати борг через кілька днів, як тільки прилетить. Йому повинна була прийти зарплата, плюс у нього були гроші на рахунку в місцевому банку.

Але ось минув уже тиждень, а на зв’язок Тарас не виходить. Заблокував мене у всіх соцмережах і меседжерах. Мама мене звинувачує у всьому, а його вважає аферистом. Я дуже засмучена, сподіваюся, що може все обійдеться, що Тарас мій – чесна людина, просто щось сталося і треба почекати. Як розпізнати щирі стосунки, а не обман? Як жити в цьому світі далі, якщо виявиться, що моя мама права?

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page