fbpx
життєві історії
Ми зараз живемо у родичів в США. Я не мрію тут залишитися, Україна найкраща, тут ми просто вимушено в гостях. У цілому – прекрасна країна, зі своїми плюсами й проблемами. Я завжди мріяла побачити і відвідати Емпайр Стейт Білдінг, на який збирався Кінг-Конг у фільмах. І ось сталося, ну що можу сказати. Знаєте куди? В наші українські Карпати

Ми зараз живемо у родичів в США. Я не мрію тут залишитися, Україна найкраща, тут ми просто вимушено в гостях. У цілому – прекрасна країна, зі своїми плюсами й проблемами.

Я завжди мріяла побачити і відвідати Емпайр Стейт Білдінг. І ось сталося, ось що можу сказати про суть свої враження.

Колись будинок Емпайр-стейт-білдінг вважався найвищим у світі. На нього збирався Кінг-Конг у фільмах.

1986 року хмарочос увійшов до списку національних історичних пам’яток США.

Але насправді це лише офісна будівля, яка вже давно не є найвищою у світі, а займає лише 45-е місце за висотою. Просто собі нью-йоркський хмарочос, у якому немає нічого особливого.

Вдруге мені їхати і дивитися на нього навряд захолчеться. Ціна висока, оглядовий майданчик маленький, людей багато, процес підйому займає близько півгодини, і потрібно бути готовим до того, що це нескінченні черги і не найприємніші працівники, які завжди смикають за рукав.

Як на мене – занадто багато народу. Неможливо сфотографуватись. Це не варте грошей, які ми витратили, щиро кажу.

Набільше зараз хочу знаєте куди? В наші українські Карпати. І свій день народження у кінці вересня обов’язково відзначу вже серед моїх рідних гір, як би там не було.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.