fbpx

Ми зі Станіславом вирішили, що знайомитися з батьками одне одного – справа не термінова й не головна. Тому швидко розписалися і поїхали відпочити в Буковель, грошей також ні в кого не просили, обоє заробляємо. Зробили помилку. Мама завжди готувала смаколики до приходу зятя. Мама тоді не витримала і зробила їй зауваження

Ми зі Станіславом вирішили, що знайомитися з батьками одне одного – справа не термінова й не головна. Тому швидко розписалися і поїхали відпочити в Буковель, грошей також ні в кого не просили, обоє заробляємо. Але виявилося, що зробили помилку.

Я зустріла своє кохання, коли була ще студенткою. Стас буквально увірвався в моє життя і запаморочив голову настільки, що я думати про когось іншого не могла! Він дуже хотів сім’ю і вже через півроку стосунків зробив мені пропозицію.

Робити пишне весілля мені не хотілося. Тому ми вирішили просто розписатися і вирушити в невелику подорож удвох. Рішення було настільки спонтанним, що ми навіть до ладу з батьками не встигли познайомитися. Та й не вважали, що це так важливо.

Зараз я розумію, що не варто було так робити. Справа в тому, що свекруха одразу мене не злюбила. Стаса вона обожнювала неземним коханням, тому я для неї стала тією, хто ніби вкрав її сина. Доходило до того, що вона просто дзвонила мені щодня і висувала необґрунтовані претензії.

А коли чоловік був на роботі, йго матуся могла раптово приїхати та просто качати права.

Я терпіла все це і ніколи не скаржилася чоловіку. Та й що я йому скажу? Мені дуже не хотілося псувати з ним стосунки через його матір. Проте що довше ми жили разом, то більше змінювалася поведінка свекрухи. І, звичайно, не на краще.

Якоїсь миті Тамара Петрівна почала налаштовувати Стаса проти моїх батьків. Подумати тільки! А ще зовсім недавно ми ходили до них у гості та мило проводили час разом. Більше того, мій чоловік любив ці посиденьки з моїми татом і мамою. Мама завжди готувала смаколики до приходу зятя.

стас завжди допомагав моїй мамі по господарству, а з татом частенько їздив на рибалку.

А тепер чоловік все заперечував. Коли я намагалася з’ясувати, що трапилося, він просто відмовлявся чи взагалі мовчав. Але ж я бачу, як усе змінилося, і від цього мені дуже прикро. Особливо важко збиратися всією родиною на свята.

Тишу за столом час від часу переривають провокаційні заяви свекрухи на мою адресу. Її не бентежить навіть те, що вона знаходиться у моїй хаті!

Уся ця ситуація дуже підкосила нашу родину. З’явилися недомовки та постійне невдоволення. Якоїсь миті ми взагалі з чоловіком перестали розмовляти. Я розуміла, що якщо ми не поговоримо відверто, розлучення неминуче. Мені просто хотілося зрозуміти, в чому ж насправді проблема і звідки її коріння.

Все виявилося набагато простіше, ніж я думала. Якось після чергової сімейної суперечки зі свекрухою я зібрала речі і пішла, залишивши всіх рідних вдома. Тамара Петрівна не вгавалася і поливала мене у присутності моїх батьків.

Мама тоді не витримала і зробила їй зауваження. Свекруха дуже образилася і ось тоді почала налаштовувати Стаса проти моєї родини.

А він повівся як маленька дитина. Слово матері завжди було законом для Станіслава. Підозрюю, що Тамара Петрівна ще й від себе додала кілька лагідних слів, прикрасивши всю ситуацію. Мені ніколи не зрозуміти такої поведінки та ставлення до мене.

Не знаю, що мені робити. Я дуже люблю свого чоловіка та батьків. Але чи можу я постійно терпіти все це?

Боюся уявити, що буде, коли у нас з’являться діти. Свекруха й так життя не дає, а як вона ставитиметься до онуків від нелюбимої невістки? Якщо хтось опинявся в такій ситуації, підкажіть, як мені бути? Буду вдячна за поради.

Передрук без посилання заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page