fbpx
життєві історії
Ми зі свахою Наталею все одно спілкувалися завжди нормально. А це навіть не знаю, як з нею підтримувати нормальні стосунки зараз. Вона пів року тому овдовіла, чоловік захисником був, от я її і запросила на Василя. Вона й прийшла з двома баночками! Отримує пенсію держслужбовиці, вона помічницею судді багато років пропрацювала, здає свою другу квартиру в оренду

Мені завжди сваха Наталя, мама моєї невістки, здавалася дивакуватою, але ми все одно спілкувалися нормально.

Іноді ми з чоловіком до них ходили на святкові посиденьки, завжди не з пустими руками, звісно. Ну тобто як у нас, українців, прийнято.

Бували і вони у нас на гостині, теж завжди з собою червоненьке чи ігристе, ікра, ковбаска чи тортик. А це навіть не знаю, як з нею тепер підтримувати нормальні стосунки зараз.

Справа в тому, що Наталя пів року тому овдовіла, от я її і запросила на Василя до себе разом з дітьми.

Всіх їх я була дуже рада бачити: невістку, сина, двох онуків, сваху. Але мене дуже здивувало, щиро кажучи, як вона прийшла в гості цього разу.

Ну я все розумію, але Наталя людина не бідна, отримує пенсію держслужбовиці, вона помічницею судді багато років пропрацювала. Є у неї й додатковий дохід – здає свою другу квартиру в оренду.

Але прийшла вона до мене цього разу – я просто очам не повірила! Ні ігристого, ні цукерочок, а з двома баночками! По банці огірків і помідорів принесла! Причому – з АТБ.

Що це було – я так досі й не розумію, краще б вже з пустими руками прийшла, чесне слово. А ще дивно, що невістка промовчала й нічого мамі не сказала. Можливо, вона й не знала зарані, що вичудить її мама, але ж по факту мала якось відреагувати. Ну або я нічого в житті цьому не розумію.

Словом, у мене досі ця картинка перед очима – сваха з двома баночками солінь з АТБ, ніколи її не забуду. Ну й якось спілкуватися надалі з Наталею, як раніше, бажання нема. Дивна жінка, їй-богу.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page