fbpx
життєві історії
Ми зраділи цій новині, поки не почалася підготовка до весілля. Чи то у нареченої, чи то у її батьків геть зірвало дах від майбутнього торжества, та ще брат сказав їй, що вона може організовувати таке весілля, яке захоче, зараз він вже з цього приводу дуже засмучується, але слово дав, назад не забереш

Ніколи не думала, що буду щось схоже писати, та я сильно люблю свого брата, а втручатися в його життя не можу.

Мені 33, брату 30. Скоро у нього весілля, але мені і мамі від цього геть не весело. З дитинства ми звикли жити скромно, тільки все найнеобхідніше, без шику і зайвої показухи. Якось і з чоловіком у нас співпали інтереси, навіть не дивлячись на непогані доходи, ми не хвалимося і нічого нікому не доводимо.

Так ось, мій брат оголосив, що у нього весілля. Він працює і живе за кордоном, робота, пов’язана з промисловим альпінізмом, небезпечна і вимагає великої зосередженості. Житла в цій країні у нього з дівчиною немає, вона працює вихователем в дитячому саду.

Ми зраділи цій новині, поки не почалася підготовка до весілля. Чи то у нареченої, чи то у її батьків геть зірвало дах від майбутнього торжества, та ще брат сказав їй, що вона може організовувати таке весілля, яке захоче, зараз він вже з цього приводу дуже засмучується, але слово дав, назад не забереш. Найкрутіший ресторан в рідному місті, найдорожчий фотограф, найкрутіший декоратор. Все оплачує брат, працює по 16 годин на добу 6, а то і 7 днів на тиждень, а від озвучених сум і у мене, і у мами вже нервовий сміх, а її батьки вважають, що потрібно найдорожче, хоча самі живуть більш ніж скромно.

І тут мені стає шкода брата, думаю, а чи правильний він вибір зробив, або тільки я ціную працю чоловіка, хоча заробляє він в кілька разів більше брата і робота в нього не така небезпечна. Я б ніколи не дозволила коханому так важко працювати заради свята, ну не вартує все це таких шалених грошей, не вартує.

Я б, на їх місці, придбала гарний автомобіль, або поїхала на відпочинок, або взагалі відкласти гроші на покупку власного житла.

Сильно хвилююся за брата, хочеться, щоб у його житті було все як найкраще.

Ви знаєте, правду кажуть, якщо написати наболіле, стає легше…

Передрук без посилання на ibilingua суворо заборонений!

Фото ілюстративне – prm.ua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook