fbpx

Микита привіз із собою наречену. Як не дивно, жінки порозумілися. Надя називала свекруху мамою, а Галина не могла натішитися скромною доброю невісткою. У їхній сім’ї панував мир та спокій. Через рік після весілля Надя народила дівчинку. Біда прийшла, звідки не чекали

Галина з Олексієм, коли зустрілися, одразу побачили один в одному «родинні душі». Одружилися, народили дитину. Але недовго молоде подружжя раділо своєму щастю. Коли їхньому синові Микиті було 3 роки, у Олексія погіршилось здоров’я.

Після втрати чоловіка, сенсом життя Галини став єдиний син. Від батька сімейства лишилася двокімнатна квартира. Молода вдова відмовилася від своєї частки на користь сина.

Час йшов. І ось уже Микита прийшов із армії. Та не один. Він привіз із собою наречену. Вигляд рудоволосої усміхненої дівчини, що стоїть на порозі квартири, кинув Галину у ступор.

– Мамуль, це Надя. Надю, знайомся, моя мамо. Сподіваюся, ви порозумієтеся.

Як не дивно, жінки порозумілися. Надя називала свекруху мамою, а Галина не могла натішитися скромною доброю невісткою. У їхній сім’ї панував мир та спокій. Через рік після весілля Надя народила дівчинку, Софію.

Біда прийшла, звідки не чекали. Микита загуляв із колегою по роботі. Бурхливий роман недовго залишався таємним – про зраду чоловіка дізналася Надя. Микита у всьому звинуватив дружину, вигнав її зі своєї квартири та привів додому свою нову дівчину.

Галина з болем у серці дивилася як син руйнує свою родину, але нічого не змогла вдіяти. І тепер, замість коханої невістки, у квартирі жила хамовата Ольга. Ольга плела інтриги, намовляла Микиту на матір.

Життя Галини стало нестерпним. Варто було тільки вийти з кімнати, на неї тут же сипався град докорів. І син вигнав матір із дому, купивши їй кімнату у комунальній квартирі на околиці міста.

Все, що трапилося, дуже підірвало здоров’я Галини і вона злягла. Сина її проблеми із здоров’ям не хвилювали, адже він знову готувався стати батьком.

Надя випадково дізналася про хворобу колишньої свекрухи. Взявши з собою доньку, вона поїхала до Галині і насилу вмовила жінку переїхати до неї в квартиру, що залишилася від батьків. Тепер вони жили втрьох: Надя, Софія та Галина, яка душі не чула у онуці.

Павло навіть не відвідував матір, він був цілком і повністю поглинений турботами про нову родину. Надя вийшла заміж та народила ще одну доньку. Щаслива Галина почала няньчити двох онучок.

Фото ілюстративне, спеціально для ibilingua.com.

You cannot copy content of this page