fbpx
життєві історії
Мамина квартира поділена на нас трьох: маму, мене і брата. Зараз в ній живе одна мама, а у брата є своя трикімнатна квартира. Я зі своїм чоловіком і дорослим сином живу у батьків чоловіка. Квартира теж трикімнатна, але, крім нас, у ній живуть батьки чоловіка та його старша сестра з сім’єю, у якої двоє дітей. Хочу переїхати до мами у квартиру, допомагати їй. Але брат проти. Ми з ним посварилися і, мабуть, прийдеться судитися

Мамина квартира поділена на нас трьох: маму, мене і брата. Зараз в ній живе одна мама, а у брата є своя трикімнатна квартира. Я зі своїм чоловіком і дорослим сином живу у батьків чоловіка. Квартира теж трикімнатна, але, крім нас, у ній живуть батьки чоловіка та його старша сестра з сім’єю, у якої двоє дітей. Хочу переїхати до мами у квартиру, допомагати їй. Але брат проти. Ми з ним посварилися і, мабуть, прийдеться судитися…

Я посварилася з рідним братом через мамину квартиру. Вірніше, квартира, в якій живе мама, поділена на нас трьох. Зараз там живе тільки мама, а у брата є своя трикімнатна квартира. Я зі своїм чоловіком і дорослим сином живу у батьків чоловіка.

Квартира теж трикімнатна, але крім нас там живуть батьки чоловіка та його старша сестра з сім’єю, у якої двоє дітей. Виходить, що я живу вже більше двадцяти років в комуналці!

За ці роки були і сварки, і виклик дільничного, але це не вирішує нашу проблему. Купити власне житло ні у кого з нас немає грошей. Весь цей час моя сім’я живе в чотирнадцяти метровій кімнаті!

Мама живе в іншому місті, і я часто приїжджаю, намагаюся мамі допомогти, чим можу. Нещодавно з чоловіком зробили самі ремонт в її кімнаті, купили нові штори. Ми згодні переїхати до неї жити, щоб залишити свою кімнату синові. Він збирається одружитися, жити ніде, крім як з нами або знімати квартиру. Але за орендоване житло потрібно віддавати всю його зарплату.

Але мій брат проти того, щоб ми жили з мамою. Але ж там є моя кімната, та й мамі було б легше з нами. Я пропонувала продати квартиру і поділити гроші, або викупити нашу частину, але він не згоден і на це.

Порадившись з чоловіком, ми вирішили, що візьмемо кредит і виплатимо його частину, але і цей варіант йому не підходить. Його і так все влаштовує. Брат молодший за мене на дванадцять років і, можна сказати, що я його виняньчила, тому що мама працювала на двох роботах.

Мені це було не важко, тому що я його дуже любила, та й зараз я не хочу з ним сваритися. Ніколи б не подумала, що доведеться судитися з рідним братом. Але іншого виходу із ситуації я не бачу.

Автор: Ольга

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook