fbpx

“Минуле постукає в двері”: точний гороскоп для незламних українців на 16 лютого 2023 року. Який знак Зодіаку зазнає фінансового краху, а кого чекає романтичне побачення

“Минуле постукає в двері”: точний гороскоп для незламних українців на 16 лютого 2023 року. Який знак Зодіаку зазнає фінансового краху, а кого чекає романтичне побачення

Щоденний гороскоп на 16 лютого 2023 для всіх знаків Зодіаку. Подивіться, що принесе вам четвер.

Овен (21 березня-19 квітня)

У четвер Овни згадають кілька речей з минулого, до яких вони воліли б не повертатися. На жаль, сильні емоції не дозволяють. Крім того, цілком імовірно, що в цей день щось із побутових приладів вийде з ладу.

Телець (20 квітня-20 травня)

“Тельцям” доведеться вести переговори в четвер. Їм треба не “виляти”, а твердо стояти на своєму. Цей день буде сприятливим для вирішення різного роду офіційних справ і впорядкування документів.

Близнюки (21 травня-21 червня)

Близнюки схильні повторювати або створювати чутки. Замість того, щоб піклуватися про себе, у четвер вони зосередяться насамперед на особистому житті когось із друзів. Втручання в чужі справи може погано закінчитися.

Рак (22 червня-22 липня)

У четвер Ракам не вдасться зосередитися – будь-який шум або шелест відволікає їх увагу. З цієї причини їм потрібно більше часу, ніж зазвичай, щоб виконувати свої обов’язки. Коли вони повертаються додому, вони повинні відпочити з кимось, хто зможе їх розсмішити.

Лев (23 липня-22 серпня)

Леви покажуть, на що вони здатні – на жаль, у негативному сенсі цього твердження. З самого ранку вони будуть в бойовому настрої і захочуть підпорядкувати собі все і всіх. Якщо хтось на них розсердиться, вони відчують, що означає справжній гнів.

Діва (23 серпня-22 вересня)

У четвер Дівам доведеться виправляти чиюсь помилку на роботі. Тільки вона знатиме, як це зробити. Незграбність оточуючих поступово почне вам заважати.

Терези (23/09-22/10)

Зірки будуть стежити за Терезами. Сьогодні вона опиниться в скрутному становищі, але завдяки позитивному повороту долі з нею нічого не станеться. Удень вона почуватиметься трохи самотньою, але їй не буде до кого звернутися.

Скорпіон (23.10-21.11)

Скорпіонам доведеться стримати нерви. У четвер їх хтось дратує, і вони сильно засмутяться. Вам буде важко контролювати свій гнів. Крики, однак, нічого не дадуть, навпаки. Увечері Скорпіони ще будуть сварливими.

Стрілець (22.11-21.12)

Друг звернеться до Стрільця за допомогою і порадою в сердечній справі. Стрілець проявить відмінний такт і надзвичайну інтуїцію. Швидше за все, саме завдяки йому вдасться зберегти стосунки друга.

Козоріг (22 грудня-19 січня)

Четвер стане для Козерога по-справжньому вдалим днем, протягом якого усмішка не буде сходити з його обличчя. Його чекають тільки позитивні емоції, швидке виконання обов’язків на роботі і романтичний вечір.

Водолій (20 січня-18 лютого)

Самотні Водолії не можуть перестати думати про людину, яку вони нещодавно зустріли. Четвер – гарний день, щоб зв’язатися з нею та запропонувати їй зустрітися чи поспілкуватися, щоб пізнати її ближче.

Риби (19 лютого-20 березня)

У четвер на роботі Риб постане вибір. Їм слід керуватися в першу чергу розумом, тому що рішення, прийняте серцем, може погано для них закінчитися в майбутньому. Незважаючи на прихильність до певних людей, їм варто подумати про свою кар’єру.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page